reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Eve sukienka sliczna ale co do rozmiaru to musisz sama zdecydowac;-)

Widzialam zdjecia twojej spaceroweczki:tak: ja jeszcze nie przymierzalam nawet na poczatku jak kupilam:zawstydzona/y: Od kiedy masz zamiar jej uzywac? (bo gondola jest dosc mala- nie wiem ile mojej Amelce jeszcze starczy..:confused:) A tak poza tym to na fotkach jest sama ta spacerowka czy "to cos" co bylo w komplecie co sie naklada ..:-p ale zamotalam hehhe ale nie wiem jak sie to nazywa hehh:-D
 
reklama
Jeśli Ci chodzi o te dwa siedziska to ja nie mam niestety :-( Mam tylko jedno ale jak widać niedługo (tzn jak pasy beda bardziej na ramionach a nie przy uszach :) )będe już jeździć w spacerówce, na poczatek z max rozłożonym oparciem (wg producenta ta spaceróeka jest przeciez od 0 miesiąca - chociaż ja bym jej nie uzyła tak wczesnie). Myślę, że w lipcu już się przesiądziemy :-)
 
Będąc wczoraj na zakupach "jedzeniowych" w Auchan kupiłam Adzie fajna książeczkę dzwiekową: Wiejskie zwierzęta". Do każdego zwierzątka jest wierszyk i guziczek do naciśnięcia po którym wydobywa się dzwięk danego zwierzątka. Mamy pieska, krówkę, owcę, konika, swinkę i kotka :-)

AAAA była bym zapomniała zakupiłam też paczkę Hugissów (podpasowały nam ze wzgledu na fajny sciagacz, pielucha jest dopasowana i od tej pory jak ją uzywamy nic z niej wypływa i nie brudzę ubranek). Była promocja mega paka za 38 zł (86 pieluch) i jeszcze książeczkę dodawali o baranku czyścioszku :-D
 
Dziewczyny potrzebuję waszej pomocy i opinii... chce kupic pas poporodowy... wiem ze juz troche pozno, ale brzuszek jeszcze mi wystaje i chce go jakos ukryc... jaki pas polecacie, ktore sa najwygodniejsze w stosowaniu na co dzien??
 
Mirabelle,ja nic Ci nie poradze niestety.Wiem ze dziewczyny chwalily tu pas neopronowy czy jakos tam i pas pani teresa.A nie lepiej cwiczyc?Ja STARAM SIE cwiczyc z roznym skutkiem bo troche mam lenia;-)

Czy ktoras z was ma nosidełko i jest zadowolona z zakupu?O chustach nawet nie chce słyszec,planuje ja sprzedac przez gratke:-DNawet juz dalam ogloszenie do gazety,pojawi sie chyba next week.Moja Juli byla w niej powyginana a teraz juz sie w nia nie miesci.Wogole jak wyslalam zdjecia Juli bratu (widzial ja na zywo 2 razy od urodzenia dopiero bo jest za granica) to napisal ze moj maly kolosik wyglada jakby miala z roczek:-DTroche przesadzil ale juz jest prawie wielkosci srednicy maty no i te 6,5kg.Ale do rzeczy,myalalam nad nosidelkami tego typu:

Nosidełko BABY- NEO z ODBLASKAMI promocja PREZENT (639883207) - Aukcje internetowe Allegro

NOSIDEŁKO do 18 miesięcy 2 kolory PROMOCJA!!! (636600050) - Aukcje internetowe Allegro

Cauro INFANT rosnące oddychające nosidełko HIT! (646334917) - Aukcje internetowe Allegro

ACTIVE INFANT super nosidełko! sklep k/ Wawa (642946413) - Aukcje internetowe Allegro

Dodam ze interesuje mnie nosidelko chocby lekko usztywniane pod plecki,
najlepiej z podkladka odpinana pod glowke (mimo ze Juli od dawna trzyma glowe w pionie,to jakby zasnela to nie chce by jej glowa leciala ani zebym musiala ja trzymac).Szelki najlepiej krzyzowe-koniecznie 2 bo tak sie lepiej nosi i mniej bola plecy-regulowane (bo maz tez bedzie nosil) no i zeby mialo kilka pozycji do wyboru.Cena do 100zl.Nosidelko bedzie wykorzystane do podrozy nad morze sierpniowe (na plazy czasem z wozkiem,czasem nosidlo)oraz czasem na spacerki szybkie lub troche dluzsze-mysle ze z pionu mala bedzie mogla lepiej poznawac swiat:tak:A wogole to dzis widzialam bobasa w nosidelku i strasznie mnie wzielo:-D
 
Pas poporodowy ja mam pani teresy - i jak dla mnie rewelacja. tyle, że staram się ćwiczyćdo tego. brzuszek mam mniejszy a naoszę go tylko kilka godzin bo wieczorem jest mi juz strasznie niewygodnie. nie wiem, czy pas działa na mój brzuch czy na psychikę ale najważniejsze że działa.
a co do nosidła to nie pomogę, ja mam chustę i się przekonałam do niej, na szczęście
 
Sara ja też nie pomogę ja ma nosideło od siostry takie srarsze troszkę juz kilka lat ma i nie będę kupować nic nowego .Mirabelle ja mam pas zapinany na zapinki ale nie pamiętam jak się nazywa też kupiłam bo któraś z dziewczyn pisała że kupiła na allegro jak znajde gdzie to było to ci napisze.
 
Mirabelle znalazłam pas taki ja mam i jestem z niego bardzo zadowolona TUMMY TRIMER NEW Gorset Pas Poporodowy jest na allegro może ci sie spodoba.
 
reklama
Ja co prawda wlazłam w kieckę (38) ale wydaje mi się, że trochę jest za obcisła w biuście :-) mogłam wziąć 40 -stkę.
 
Do góry