reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Dziewczyny, ponieważ ja jako pewnie ostatnia Marcówka zakupię jutro łóżeczko - to mam pytanie. Czy sprawdzają się łóżeczka z kołyską. Chodzi mi o coś takiego Łóżeczko RADEK II kołyska TEAK KLUPŚ+ materac (565002899) - Aukcje internetowe Allegro (kolor przypadkowy).

Moja koleżanka takie mi radzi kupić, a ja nie wiem, czy to się sprawdza. Chcemy na pewno takie troszkę większe, żeby już nie wymieniać i dopiero potem przenieść Małą na tapczanik czy coś w tym guście...


moja kuzynka ma dla swojego synka takie lozeczko i z tego co wiem to zadowolona jest. :tak: ale jako kolyski uzywala go tylko do pol roku bo pozniej bala sie ze jak zacznie juz powoli maly wstawac to sie gibnie razem z lozeczkiem:-p
 
reklama
Dziewczyny, ponieważ ja jako pewnie ostatnia Marcówka zakupię jutro łóżeczko - to mam pytanie. Czy sprawdzają się łóżeczka z kołyską. Chodzi mi o coś takiego Łóżeczko RADEK II kołyska TEAK KLUPŚ+ materac (565002899) - Aukcje internetowe Allegro (kolor przypadkowy).

Moja koleżanka takie mi radzi kupić, a ja nie wiem, czy to się sprawdza. Chcemy na pewno takie troszkę większe, żeby już nie wymieniać i dopiero potem przenieść Małą na tapczanik czy coś w tym guście...

Ja mam takie. Jak dla mnie super. Rzeczywiscie kolyski uzywa sie tylko na poczatku, ale to zawsze fajnie-nosi sie dzieciaczka na rekach, buja a potem przeklada na lozeczko i jeszcze mozna go troche pobujac - jest wtedy wieksza szansa ze sie nie wybudzi.
W kazdym razie ja polecam:)
 
Eve, super ciuszki!!!!!

Ja torbe też mam juz od jakiegoś czasu spakowana, dopakuje jeszcze tylko kilka kosmetyków i aparat no i ładowarke do tel i bedzie wszystko:-)
 
Rozlozylismy lozeczko nareszcie:-)
narazie zero karuzelek,bo wiem ze to nie bawi od razu niemowlaczka,zalozymy pozniej;-)







 
Ostatnia edycja:
Swietny ten ochraniacz na łózeczko!!!!

Ja karuzeli nawet jeszcze nie kupiłam, myślę, ze maluszek albo ją dostanie, a jak nie to wiem, ze niektórzy w rodzince chcą dać kasę dla maluszka, więc za to mu kupie w prezencie:-)
 
reklama
Do góry