reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

EVE super te ciuszki :-) co do wygrywania aukcji to ja też dużo aukcji przegrałam z takimi zestawami i tak jak u ciebie w ostatniej minucie ktos mnie przelicytował i zawsze miałam cholernego nerwa :eek:
 
reklama
dziewczyny kiedy najlepiej spakowac torbę do szpitala? żeby być spokojną i potem w razie czego nie latać jak pies z wywieszonym jęzorem??
 
wydaje mi się że najlepiej tak 2 tyg przed planowanym terminem...ale radziła bym troszkę wcześniej bo różnie to bywa:-)
ja swoją już prawie spakowałam, jeszcze tylko przybory toaletowe i kilka pierdołków ;-)
 
ja mam torbe spakowana od połowy lutego :-) bo lekarz powiedział mi że pójdę rodzic przed terminem ( na koniec lutego ) więc spakowałam siebie, dzidzie i teraz czekam jak durna a ginek sie śmieje że napewno po terminie pódę raz gada tak a raz tak już mu nie wierze ;-):-)
 
eve...sliczne ciuszki...

wiecie co? stwierdzam ze dla dziewczynek sa ładniesze, ciakwesze ciuszki, ale dla chłopców sa fajniejsze zabawki....te wszystkie koparki, traktory...cudaczne
 
Dziewczyny, ponieważ ja jako pewnie ostatnia Marcówka zakupię jutro łóżeczko - to mam pytanie. Czy sprawdzają się łóżeczka z kołyską. Chodzi mi o coś takiego Łóżeczko RADEK II kołyska TEAK KLUPŚ+ materac (565002899) - Aukcje internetowe Allegro (kolor przypadkowy).

Moja koleżanka takie mi radzi kupić, a ja nie wiem, czy to się sprawdza. Chcemy na pewno takie troszkę większe, żeby już nie wymieniać i dopiero potem przenieść Małą na tapczanik czy coś w tym guście...
 
reklama
miotlica, ja ma takie tylko bez biegunów. Gdybym miała więcej miejsca w sypialni to może bym się na nie zdecydowała. Ale może ktoś już używa i się wypowie. Co do łóżeczka nie mam narazie zastrzeżeń i szuflada - to super sprawa - polecam.
 
Do góry