reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Dziewczynki, ja już paczuszke rozpakowałam, wszystko sie zgadza i wygląda tak jak na zdjęciach. Rzeczy faktycznie są nowe, a niektóre noszą lekkie ślady użytkowania (szczególnie body i dwie koszulki). Ubranka posegregowałam kolorystycznie i już pierwsza tura się pierze :-)

I takim oto sposobem ubranka sa pierwsze niż moja córka na świecie.
 
reklama
m*r sliczniusie łóżeczko i posciel, powiedz kupowalas nowe czy po coreczcee? Ja sie zatsnawiam czy posciel kupic nowa....mam po Hubciu ale nowe to zawsze nowe...
 
Kupilam wszystko nowe od lozeczka po posciel i przescieradelka,jedynie ochraniacz mam po corce;-),jeszcze dobry jest to nie inwestowalam w nic nowego.Natomiast posciel po corze to ja mam taka zjechana ze nie nadawala sie juz niestety:tak:.Cora ma lozeczko przerabiane na lozko przedszkolaka wiec spi w nim ciagle ...ale by byl placz jakbym ja eksmitowala:-D,nie bylo rady wiec kupilismy drugie lozeczko.
 
MR alez cudne kolorki poscieli a ochraniacz ze zwierzakami po prostu CZAD!
W takim lozeczku to tylko kolorowe sny dziecko moze miec:-)
 
Dziewczyny, proszę o radę... Kupiłam sterylizator Canpol Babies - tani, ładny i duży. Ale... nie mieści się do mojej mikrofali. Mam dużą kuchenkę i szczerze mówiąc nawet nie wpadłam na to by zmierzyć czy mi się zmieści. Może nie mieści się przez to, że w kuchence jest też grill. Cóż, sterylizator muszę oddać (mam nadzieję, że na Allegro nie będę miała kłopotów) i zamówić nowy. Kochane, jaki polecacie? Taki, żeby był nieco niższy niż 17,5 cm i nie kosztował fortuny? Ten kosztował tylko 32,95 zł :-)
 
Tobie chyba chodzi i pojemnik do sterylizacji, który się wklada do mikrofali?? Sterylizator to już osobne urządzenie i go się nie wkłada do mikrofali.
 
MR...swiete rzeczy na tej stronie co wkleiłas...mebelki mi sie strasznie podobaja...szkoda ze ich w polce nie ma....
 
łóżeczko przepiękne, bajecznie kolorowe... A na tej stronie też cudeńka- muszę na spokojnie poprzeglądać bo mam rodzinkę w uk więc w razie czego kupią nam coś fajnego- szkoda tylko, że waluta teraz idzie w górę...
 
Dziewczynki, ja już paczuszke rozpakowałam, wszystko sie zgadza i wygląda tak jak na zdjęciach. Rzeczy faktycznie są nowe, a niektóre noszą lekkie ślady użytkowania (szczególnie body i dwie koszulki). Ubranka posegregowałam kolorystycznie i już pierwsza tura się pierze :-)

I takim oto sposobem ubranka sa pierwsze niż moja córka na świecie.

Eve wstawiła ubranka do prania i spokojna o odzienie swojej córci poszła rodzić:-):-)
 
reklama
M*R* slicznie wyglada to lozeczko,ale najbardziej mi sie podoba ochraniacz-taki inny w PL takiego nie widzialam a nawet i tutaj chyba ze uwagi nie zwrocilam
 
Do góry