reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Dzieki jeszcze raz ,na serio takich nie ma?Ja ten sklep netowy to kocham od 3 lat:sorry2:,maja cudne rzeczy dla dzieci,wlasnie takie inne ,malo oklepane.
Tutaj sobie popatrzcie za ochraniaczami ,sa po prostu slooodkie:tak::tak::tak:fajnie ze sie Wam podoba,bo moj to ze starej kolekcji jest,po starszej corce;-)

Vertbaudet
 
reklama
Śliczne te ochraniacze:) ja dostałam w spadku po dzieciaczku z naszej rodzinki więc akurat tego wydatku sobie oszczędziliśmy.

A teraz zastanawiam się nd kupnem laktatora i szczerze mówiąc nie wiem jaki. Oglądałam ostatnio Lovi SENSO z Canpola tylko nie wiem jak sprawza się w rzeczywistości. Czy któraś z Was wie coś o nim? Jakie laktatory Wy macie? a może lepiej nie spieszyć się z kupnem i kupić dopiero po porodzie?
 
Karolka, ja kupiłam Avent Isis, bo się naczytałam wiele pozytywnych opinii o nim, ale tez nie wiem, czy to dobry zakup. Sprawdzi się dopiero w akcji;-) Ja kupilam wczesniej, bo przez internet był duzo tanszy niz w sklepach i wolałam nie zostawiac na ostatnią chwilę.
 
Też widziałam że przez internet tańszy. W sumie Lovi senso wyglądem podobny do Avent Isis.
jeszcze troszkę czasu mam więc zobaczę.
Teraz czekam aż w salonach Esotiq pojawią się staniki do karmienia bo uwielbiam tę markę a w katalogu już widziałam:-) obym tylko zdążyła kupić przed narodzinami Gabrysi:) a jak nie zdążę to wyślę mężusia potem:)
 
Dziewczyny mialam Avent Isis,szkoda kasy ,te gumki sie psuja po 2 tygodniach,miesiacu uzywania:baffled:,chyba ze dokupicie jakies dodatkowe,ja nie moglam dokupic i od razu zamowilam sobie wtedy Medele elektryczna-tyle co moge z mojego skromnego doswiadczenia doradzic.Canpola nie mialam to nie wiem.
 
Ja mam baby ono. bo moja ciocia bardzo chwaliła (też niedawno urodziła) ale jak się spisze u mnie się zobaczy :-)
 
Ja mialam Aventu i na takie sciaganie co jakis czas moge spokojnie polecic. Ale jesli ma sie nim odbudowywac laktacje to zdecydowanie lepszy elektryczny.
Ja tym razem znow mam Aventu, a jesli cos byloby nie tak bede dokupowac elektryczny a Aventu sprzedam.
I tez mysle, ze lepiej wczesniej go kupic.
 
reklama
też zaopatrzyłam się już w laktator (avent) uważam podobnie jak karolka84 że może się już przydać w szpitalu... a wyślij męża po taki zakup to nie wiadomo co przyniesie ;-)
większość osób się dziwi po co ale sądzę że jest niezbędny, moja kumpela tez twierdził że jej to nie potrzebne do czasu gdy dostała zapalenie piersi i poszła do lekarza a ten się zdziwi że jak to nie ma pani laktatora...:wściekła/y: heheh dostała opr do lekarza heheh :-D
 
Do góry