reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
EVE ladniutkie te ciuszki:tak: ale czy napewno wygralas ta aukcje? Bo jest napisane ze cena minimalna nie zostala osiagnieta..:blink:

Podałam linka jeszcze jakby z czasu trwania aukcji, więc ta cena nie jest ostateczna (niestety, dałam wiecej). Może faktycznie nie do końca wygrałam licytację, załatwiłam to trochę inaczej :tak: Ciuszki będą jutro lub w pon.
 
Eve sliczne ciuszki!I dobrze ze nie wszystkie rozowe bo z tym dla dzewczynek zawsze jest utrapienie.Nawet moja corcia ma ze 40% ubranek rozowych a szukalam celowo by nie bylo zbytniej monotonii w kolorach...

Dziewczyny pasow i gorsetow nie kupujcie przed porodem.Po pierwsze nie znacie wymiarow brzucha po porodzie,po drugie np.po cesarce mowila mi polozna ze taki pas mozna zaczac nosic dopiero po miesiacu od porodu (a wtedy brzuch znow zmieni wymiary) a po 3 moze wogole wam te cuda nie beda potrzebne.Mnie chyba nie bedzie potrzebny bo brzuch ladnie sie wchlania:tak:
 
Eve sliczne ciuszki!I dobrze ze nie wszystkie rozowe bo z tym dla dzewczynek zawsze jest utrapienie.Nawet moja corcia ma ze 40% ubranek rozowych a szukalam celowo by nie bylo zbytniej monotonii w kolorach...

nawet nie zwróciłam na to uwagi :) w jakimś amoku chyba wybierałam, ale fajnie że Wam się podobają :-)
 
Zagladam do Was z sentymentu do marca :) Nie wierze, ze juz dwa lat minely :szok:
Juz niebawem bedziecie tulily swoje male skarby, zycze Wam szybkich i malobolesnych porodow.
 
reklama
Do góry