reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

wodniczka tylko nie wiem czy mi sie zawsze uda i sie wsciekam bo mam takiego szarpa na seksik a on mi z tekstem wyjezdza ze sie wstydzi...................
 
reklama
sylwia532 pisze:
wodniczka tylko nie wiem czy mi sie zawsze uda i sie wsciekam bo mam takiego szrrpa na seksik a on mi z tekstem wyjezdza ze sie wstydzi...................

Będzie dobrze...ja jakoś panuje nad swoimi emocjami...poprostu wiem ,że nie wolno i tyle..dzidzia jest najwazniejsza ;D
 
Zgadzam sie bo gdybym miala zakaz to bym tez grzecznie lezala,wszystko dkla dzidzi
Ja mam wszystko ok i moge ale do chlopa teargumenty nie dzialaja
Dzisiaj bylismy w lesie i podstepem powiem zeby sprawdzil czy przypadkiem nie mam jakiego kleszcza ;D
 
kaśka76 pisze:
Wodniczka to witaj w klubie!!!!!!!!! my też mamy zakaz.

Nie jestem sama.... ;D
A jeśli możesz powiedzieć to dlaczego macie zakaz...
My dlatego ,że mam bardzo dużą nadżerkę, która krwawiła...teraz naszczęscie już nie krwawi i lekarz bał się zakarzenia...ale powiedział ,że nie wolno i tyle...
Nie mogę chodzić na basen, nie mogę się kąpać w wannie  :-[

Sylwia jesteś niesamowita...a siusiałaś w tym lesie ?? ;D
 
koga pisze:
ara przesłała mi instrukcję to spróbuję coś wkleić ...
trzymajcie kciuki
tak było w Meksyku ...

koga Ty chyba w raju byłaś!!! piękne zdjęcie!!! jestes super opalona!!! nie przeszkadzało Ci słońce? ja w tym roku musiałam uciekać ze słońca, koszmarnie mnie męczyło, teraz muszę smarować się samoopalaczem ;)
 
oglądacie teraz TVN i program "Pod napięciem"? szlag mnie trafia, jak słyszę co chrzanią pielęgniarki z Katowic - bronią swoich koleżanek, które robiły sobie jaja ze wcześniaków. Cisnienie mi podrosło chyba do 200!!!!
KRETYNKI!!!!!!
 
reklama
Straszne.
Padam na twarz- to przesuniecie czasu dziala na moja niekorzysc. A jutro moj maz zabiera mnie nad Balaton- jezu nie bylam tam od 9 roku zycia- w ogole strasznie ciagnie mnie nad wode i w ogole gdzies poza miasto. Pozyczylismy cyfrowke wiec porobie swieze zdjecia brzuszka- ktora z dnia na dzien coraz wiekszy!!!
 
Do góry