reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

magda, chyba normalne, mnie też tak szczypie/kłuje - to podobno rozluźniają się wiązadła i powiększa macica - pytałam ostatnio lekarza i położnej - podobno to jest ok
 
reklama
magda, ja tydzien temu rozmawialam z polozna i lekarzem. jak najbardziej normalne sa klocia, bole, ciagniecia w dol. to wszystko dlatego ze dzidzia rosnie, macica sie powieksza, a nawet i przeciez przesuwa. ja jak patrze na siebie i swoj brzuch to widze jak dzidzia (macica)idzie w gore.
lekarz mi doradzil paracetamol, do 2 tabletek, na bole.
 
azik: ja słyszałam, że sperma zaiwera jakieś śladowe iloiści oksytocyny. to może przed porodem zamiast kroplówek będą dawać odpowiednie pokoiki na sexik???? ;D
 
coś mi się o uszy obiło, że seksik w ostatnich tygodniach przyspiesza poród... może to ta sperma??  ::)
lekarz coś mi mówł na początku, że mogę seksik uprawiać, dopiero pod koniec są ograniczenia
dopytam mojej zaufanej położnej - to mama mojej przyjaciółki  :D
 
sperma zawiera prostaglandyny i to one są czynnikiem przyspieszającym, my teoreycznie możemy ale lekarz kazał starać sie mi nie kończyć orgazmem bo brzusio mi się spina, moje libido oki może troszkę mniejsze ale nie az tak spadło, ostatnio używamy sobie troszkę inaczej ::) niz tradycyjnie - ale mężuś zadowolony
 
reklama
Do góry