reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Super!!! Nad Balaton przez 3 lata nie mogłam dojechać - ciągle plany zmieniałam ;)
Zamieść po powrocie świeże zdjęcia! Mój brzucholec też zaczyna w końcu sie ujawniać, mam nowe zdjęcia - dziś na spacerze mąż mi porobił, jutro zamieszczę na forum, dzisiaj nie chce mi się już przenosić zdjęć do kompa i zmniejszać.
Miłego pobytu nad Balatonem!!!
 
reklama
ja tez jestem ( i moj mezulek) zaszaokowana ta sprawa z pielegnirkami- okropne!! od razu myslalam o tym co ja bym zrobiila na miejscu tych rodzicow. ale nie jestem w stanie znalezc sie w tej sytuacji- dobrze ze nazwali te baby potworami bo nimi sa!! a swoja droga to ciekawe czy te kolezanki bylyby tak samo wyrozumiale jesli stalo by sie to z ich dziecmi??
 
A daj spokój Magda - głupoty opowiadały, bezczelne jeszcze je broniły!!!! wychodzi na to, że tak samo nie mają idiotki wyobraźni i byłyby w stanie to samo zrobić, a może nawet robiły, tylko udalo im się i nikt o tym nie wie. Uffff, ale się wkurzyliśmy z mężem!!!
Najgorsze jest to, że te kretynki też mają dzieci!!!!!! :mad:
 
no to tym bardziej nie moge zrozumiec tego okropienstwa, a ja sie dziwilam jak to mozliwe, ze na wojnie tyle ludzi maltretowano... ja tez nie moge spokojnie sluchac o tej sprawie i moj mezulek tez bardzo to przezyl szczegolnie teraz kiedy swiadomosc mamy inna (z powodu ciazy)
 
wcześniej nie emocjonowalismy się tak - teraz jak pomyślimy, że to mogłoby być nasze dzidzi, to nas trzęsie (teoretycznie nasze) my też bardziej jesteśmy teraz wyczuleni na płacz dzieci, takie przykre sprawy itp. - zresztą każda z nas...
 
wodniczka: ja mam nisko ułozone łożysko, a ostatnio gin mówił, że jak będę ósmego na usg i dalej tak bedzie, to już trzeba mówić o łożysku przodującym. i zero bzykanka do końca. chyba skonsumujemy nasze małżeństow w pierwszą rocznicę ślubu jak tak dalej pójdzie. ::)
 
my z mezem, teoretycznie....mozemy sie kochac:) ...ba! odgonic od meza sie nie moge:)...ale niestety w praktyce wyglada to całkiem inaczej.....libido opadło mi do zera....sex mnie wogóle nie interesuje(?!) a jak juz spróbowalismy ,to plamiłam.....powiedziałam DOSC...nie zamierzam,za kazdym razem sie stresowac, ze dzieje sie cos niedobrego....

Natomiast dowiedziałam sie od połoznej ze meska sperma powoduje skurcze macicy , tak samo jak sam orgazm....i ze warto kochac sie przed samym rozwiazaniem,bo poniekat powoduje poród:)
 
reklama
Od dłuższego czasu nie byłam na forum i co widzę ? że się nie połapię i nie wiem czy zdążę nadrobić zaległości. ;)
Anik, Trzymaj się, odpoczywaj i dbaj o siebie!
 
Do góry