reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Anik- trzymaj sie Skarbie, wszystko bedzie dobrze.
A ja wczoraj bylam z mezem u jego siostry i wyobrazcie sobie ze tutaj w telewizji tez mowili i pokazywali zdjecia ktore sobie porobily te pielegniarki z malenstwem, i spytala mnie czy nadal chce rodzic w Polsce a nie tutaj na Wegrzech...Poza tym dostalam od niej 2 wory ciuchow ciazowych- a ona ma wszystko takie super z najwyzszej polki- wiec sa to rzeczy naprawde fajne i jestem super happy!!!!
 
reklama
Hi dziewczyny!
2 dni nieobecności a tu takie smutki na forum.
Anik - trzymaj się, najważniejsze to pozytywne nastawienie psychiczne :), musi być dobrze i basta!
Żona - uff...faceci, trudno ich zrozumieć, z doświadczenia po moim jednak wiem, że czasami oni coś palną, ale nie mają wtedy zbyt wiele na myśli, a całą historię my sobie dorabiamy, lepiej to sobie wyraźnie wyjaśnić.

Ech ... a ja tu wczoraj tak poimprezowałam, małe sie nasłuchało bitów klubowych, trochę biernego palenia, trochę poskakało,no i jedno maritni poszło ... teraz mam małe wyrzuty sumienia, bo to jednak nie było zbyt rozważne ...
no nie wiem jak ja się przestawię na ten spokojny tryb, bo naprawdę lubimy z mężem tak raz w tygodniu się zabawić

a , no i podpisuję się pod pytaniem magdalenyB.
 
ja nie miałam szczególnych mocnych bóli przy skaracaniu się szyjki, owszem odczuwałam skurcze macicy (brzuszka) czyli to tzw twardnienie brzusia.

samo skracanie sie szyjki jest bezbolesne, wysiłek powoduje skurcze (lub inna ich przyczyna) a skurcze bolą. a nie musza byc to silne skurcze.

troche nieskładnie pisze ale zaraz przyjdą goście (babcia i tata Igora)
 
Ja zara wybieram sie na spacerek do lasu,moze wtedy bede miala meza tylko dla siebie...........
anik musisz sie oszczeedzac i duzo duzo wypoczywac,buziolki dla was
 
a ja własnie wróciłam ze spaceru po lesie, było super, pogoda rewelacyjna, tylko ja dziś jestem do niczego, przeszkadza mi dziś jakiś ciężar w brzuszku ;) ledwo łaziłam po tym lesie ;)
 
Anik uważaj na Siebie słonko....ale napewno wszystko będzie dobrze...
Ja jak byłam ostatnio na USG to moja szyjka miała 32 mm - lekarz powiedział ,że jest dobrze
 
osinka ja mam tez podobne odczucia ciezko mi sie wczlapac pod najmniejsza goreczke,a gdzie tu do konca

A ja normalnie musialam chlopa zgwalcic ;D,bo ten dupek sie boi ze dzidzi krzywde zrobi i...................sie wstydzi,tak mowi "wstydze sie" ::) :laugh:
 
reklama
Do góry