reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
EMCIA - świetnie, brawo GRATULACJE!!!!!! i buziaki


a co do mnie - kopnijcie mnie w tyłek, żebym po ten test poszła - chodzę jak głupia po domu, piersi obmacuję, truję mężowi, oczywiście wszystkie objawy u siebie widzę, choć to dość nieracjonalne :confused2:

boję się chyba jak cholera
 
Na rozkaz ;-) Kogi - odzywam się :-) I przesyłam wirtualnego kopniaka - ma Cię rzucić do apteki!!! ;)

Gratulacje Emcia!!!!:-):-):-)

Osinko,
fajnie, że się poprawia!!!
U mnie takimłynek jeszcze trochę, bo nie zdałam jednej poprawki i mam drugą w niedzielę :( Mam nadzieję, że się w końcu tego nauczę... Temat dość ciężki, bo to programowanie, ja nigdy nie miałam z tym styczności, a trudno szybko się tego od podstaw nauczyć - tymbardziej, że przy studiach zaocznych to tak ciężko liczyć na pomoc kolegów czy wykładowców...

W środę chyba pójdziemy z Filipkiem pierwszy raz zapoznawać się ze żłobkiem :) Zobaczymy, chcę pochodzić z nim kilka dni tak na ok. 3 godzinki - zobaczyć jak mu tam będzie, a możemy dopiero od środy, bo wtedy otrzymamy wynik pierwszego badania kału.
Z tym badaniem to też śmieszna historia - chciałam dać próbkę samodzielnie, tzn. bez udziału lekarza, bo to kosztuje 12 zł, więc bez sensu tracić czas na lekarzy i skierowania. No i któregoś ranka Filipek zrobił kupkę, a że Marcin jechał przed pracą na angielski i obok jest laboratorium to wziął - ale nie przyjęli, bo musi być skierowanie. Dziwne mi się to wydało, ale zadzwoniłam do przychodni i babka mi potwierdziła, że jak się robi do żłobka czy przedszkola i nie jest to związane z leczeniem czy sprawdzeniem, bo coś się dzieje to rodzic robi na swój koszt, bez skierowania - tak jak myślałam. No i dopiero kolejnego dnia teściowa poszła z Filipkiem zanieść przy okazji spaceru. Ale to bez sensu,. bo przecież wszędzie takie usługi świadczy "Diagnostyka" i podają różne info w różnych miejscach. Chociaż swoją drogę myślę, że jak bym to ja pojechała zamiast Marcina to by mi to przyjęli - chyba za bardzo się dał zbyć ;-):-)

Filipka wczoraj Marcin obciął maszynką!!! :-D:-D:-D Warunkiem było jedzenie kinder czekoladek podczas cięcia :-D:-D:-D

A w sobotę wyciął numer :-D Normalnie zawsze śpi koło 13/15 ok. dwie godzinki, a że w weekend miałam zjazd to chłopcy mieli weekend męski - i Filip chyba był tak ucieszony byciem z tatusiem, że nie dał się w ogóle uśpić! :-D Ale mimo to był baaardzo pogodny, chichrał się non stop!!!
Mam tylko nadzieję, że nie wejdzie mu to w nawyk ;-):-D

Buziaki dla Was!!!
 
Byłam dzisiaj z młodym u lekarza. W sobotę wieczorem dostał gorączki, miał ją jeszcze w niedzielę, chociaż już na wieczór mu spadła i od tej pory już nie ma. z moją mamą dobrałam mu się do gardła i jednogłośnie stwierdziłyśmy, że to wygląda jak angina ropna. ą pediatra powiedziała, że ma ostre zapalenie gardła i dała antybiotyk augmentin.:confused:
 
koleżanka kupiła mi test - leży przede mną a ja gapię się w niego jak sroka w gnat

jest coraz gorzej - bo jak tak - to umrę ze strachu na miejscu

a jak nie - to umrę ze wstydu na miejscu (że wszystkich tak nakręcam nie wiadomo po co):zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry