reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Koga- moim zdaniem na test jest za wczesnie i nawet jesli jest dzidzius to moze ten test nie wyjsc. Kolezanka tak wczesnie zrobila, nic nie wyszlo, powtorzyla 2 tygodnie pozniej i okazalo sie ze jednak jest w ciazy! Teraz zaczela 4ty miesiac :)
 
KOGA ?????????????????????????????????????????????????????????


AQUA Ja zraziłam się czekaniem do laryngologa w przychodni i podzwoniłam po innych przychodniach (prywatnych, co to przyjmują częściowo na NFZ) i trafiłam na super dokładnego laryngologa, do którego rejestruję się dosłownie z dnia na dzień. Chodzę oczywiście bezpłatnie na ubezpieczenie, na konkretnie umówioną godzinę. Spróbuj, może u Was też są takie przychodnie. Nasze miasto malutkie, a jednak coś takiego jest możliwe.

Wielokrotne zapalenie ucha to koszmar mojego dzieciństwa. Efekt - uszkodzona błona bębenkowa. Na punkcie dolegliwości laryngologicznych jestem niesamowicie wyczulona. Teraz przy katarze, bólu gardła wybieram laryngologa niż internistę. Przy każdej wizycie obowiązkowo bada mi uszy, gardło, struny głosowe + krtań, nos. Nie polecam niczego na własną rękę :no:
 
a więc po objechaniu połowy przychodni udało mi sie zarejstrowac

- później wysiedziałam 2,5 godziny w dusznej poczekalni pełnej pań w starszym wieku które non-stop kłóciły się która teraz ma wejść i wyzywających wszystkich o wszystko

- ale byłam tak zdeterminowana, ( ból i kolejna przewyta noc dała mi moc) - dałam rade przedarłam się do gabinetu

- pani doktor stwierdziła , że zapalenie jest fatalne głębokie i rozległe i jak to określiła zaniedbane więc jej mówie,że byłam już u dwóch lekarzy w tym u laryngologa w szpitalu wiec stwierdziła,że to niemożliwe:szok::wściekła/y:i, stwierdziła że leki które miałam przepisane to wogóle są bezsensu i nie mogły mi pomóc - więc brałam sobie antybiotyk tak dla zabawy - przepisała mi inny antybol i jakąś maść - do pięciu dni powinno przejść ( pięć dni :szok::szok::szok:)no zobaczymy - zbliża się kolejna noc i już się boje bo czuje, że ból się nasila - porażka sezonu - co to za g...o siedzi w tych uszach - dobrze,że mąż ma akurat wolne i siedzi z Kubą bo ja jestm całkowicie niesprawana - tylko tak w chwili oddechu zglądne sobie do was no i czekam na ten teścik Kogi
 
AQUA Duża buźka. Tylko staraj się nie wygrzewać tego ucha. Pamiętam koszmar okładów ze spirytusu kamforowego + chustka na głowie, żeby lepiej działało. A działało jak skurczybyk, megawygrzewająco - teraz to metoda archaik, bo wiadomo, że potęguje ból.
 
reklama
Do góry