reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Najważniejsze, że dotarłaś do laryngologa. Dobrze, że teraz są dobre antybiotyki. I znów wspomnienia ;-) - kiedyś tylko zastrzyki, czasami nawet po 2.


Czekam na wieści o poprawie.
 
reklama
Aqua! Biedulko, mam nadzieje, ze chorobsko szybko sie wyniesie i jeszcze zdazycie z mezusiem postarac sie o dzidziulke w tym miesiacu!:tak:;-)
Mysle, ze na tescik u Kogi jeszcze za wczesnie! Ja zrobilam dwa wczesniej:zawstydzona/y: i wyszly negatywne a przeciez w ciazy jestem:tak: Pozytywny wyszedl dopiero w dniu spodziewanej @.
 
Koga -i???????????????????????????????

Aqua - jak ja Ci współczuje tego zapalenia ucha...:-:)-(wiem bo sama kilka przeszłam ...........:-(trzymaj sie kochana oby ból minął jak najszybciej ..obok bólu zęba to chyba najgorszy rodzaj bólu .....buziole i szybko wracaj do zdrówka
 
ech głupio mi i wstyd i chyba też smutnawo - bo wyszedł na NIE

trochę to tak oswoiliśmy się z tą myślą

jak powiedziałąm mężowi, że mam dobrą wiadomość, że jednak nie ma wpadki to powiedział, że nie wie czy to taka dobra wiadomość :szok::szok::szok::szok:

no ale Emcia zasiała jeszcze wątpliwości, bo rzeczywiście na teście też było napisane że 99% pewności daje zrobiony po terminie miesiączki ....

nie zawracam Wam już głowy

i przepraszam za zamieszanie ... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
koga: nie przepraszaj!! przeciez nic sie nie stalo (jesli chodzi o zamieszanie), kazda z nas miala przeciez chwile "falszywego alarmu" tak wiec glowa do gory :tak:

agua: no prosze, do trzech razy sztuka- i wreszcie trafi sie na "dobrego" lekarza ;-)
 
ej koga jakie tam głupio:-):-) jakie zamieszanie:-):-) wszyscy chętni do sprawdzania Twojego teściku...;-)
z drugiej strony to fajnie że mąż tak zareagował...mój G na samą myśl o takiej możliwości ma dreszcze:-)chociaż...ostatnio też coś przebąkuje nieśmiało o jakimś chłopczyku. ale ja nie jestem przecież wiatropylna:zawstydzona/y:
buziaczki.
 
EMCIA gratuluje fasolki :)
KOGA wow super reakcja mężusia:tak: nie martw sie dla nas to radosc ze mozemy z toba przezywac oczekiwania i zaden nawet falszywy alarm nie jest zły :-D :*
 
reklama
Do góry