reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
u nas tez mialo byc jedno dziecko ale coz zycie trzeba byl osie pogodzic z mezem i mamy antosia gdyby nie ciche dni to pewnie tezby go nie bylo a teraz jestem szczesliwaze Go mam
 
mamooli - a ja Cię jeszce kiedyś doścignę w tych trzech suwaczkach;-) :tak: , a tak w ogóle to aż się wierzyć nie chce, że tylko 2 mies. zostały

iwosz - oj te metody są zawodne :laugh2: , ale jak ktoś jest tak regularny jak Ty to rzeczywiście super rozwiązanie :tak:
 
koga, ja przy nieregularnych cyklach, tez je stosuje... Gumki uzylismy raz a innych zabezpieczń ja nie chcę. Ja też czuję kiedy mam płodny czas. Nie musze mierzyć temperatury :-)
 
oj mnie już nic do naturalnych metod nie przekona:-p

zastosuję je za rok jak się będziemy mieli zamiar postarać o kolejnego bąbelka:-D
 
reklama
Do góry