reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Kaśka - my gumek nie używamy (pigułek też nie) - w ciąży nie jestem - a mówią,że naturalne metody są nieskuteczne ;-)
 
iwosz podziwiam Cię:tak: Moja kuzynka mnie wiecznie namawia na mierzenie temperatury i poznanie swoich cykli itd. a ja nie mam cierpliwości, czasu, ochoty itd. :no:

azik współczuje, czemu te choróbska Was tak męczą...?
 
Mamooli - temperatury nie mierzę, bo pracuję w dyżurach i nie mam do tego cierpliwości :); mój organizm sam daje mi znać jak wchodzę w okres płodny - więcej śluzu, ogromna ochota na seks, ból brzucha przy owulacji - no i jestem okrutnie regularna (klasyczny,książkowy 28 dniowy cykl)

Azik - trzymaj się...
 
U mnie też Kacperek będzie jedynym dzieciaczkiem.
A składa się na to wiele powodów i to że przeleżałam plackiem 8 mcy,i to ze miałam straszne kłopoty z zajściem w ciążę.Przede wszystkim to głównym powodem jest mój wiek-niestety.

Ale wszystkim wielokrotnym mamusiom zazdrościmy i życzymy powodzenia:tak: :tak: :tak: .

Pojedyńcze mamy też nich się trzymają ciepło niezależnie od tego czy są pojedyńcze z przymusu czy z wyboru :tak: :tak: :tak: .
 
reklama
czesc
Z tego co mowil lekarz to sie wchlaniaja ,ale nie zawsze ale. daj znac co ci powiedzial lekarz w polanicy. my w maju jedziemy do kontroli. Pozdrawiamy
 
Do góry