reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Osinko- przepraszam ja zapomniałam że Ty jeszcze karmisz ....zaraz zobaczę czy możesz to przyjmować...ale są takie kropelki do nosa homeopatyczne (Antek z nich korzysta) więc nie zaszkodzą Ci napewno -Euphorbium
 
reklama
Osinko- przykro mi ale ten Sudafed nie jest dla Ciebie z racji karmienia piersią...jest wyraźnie wskazane :no: :no:
 
Osinko- może jeszcze Acatar areozol- także skuteczny...niec tu nie ma o tym abyć nie mogła go stosować..ponieważ on działa miejscowo
 
Osinko szybkiego powrotu do zdrowia, Ja niedawno przeszłam ponad 3-tygodniowy katar. Przede wszystkim cały czas stosowałam Disnemar do nawilżania. Pudełka z chusteczkami były dosłownie na każdym kroku.

Coś mnie wzięło na refleksje :-) Oglądałam sobie zdjęcia maluszków. Może to fakt zbliżającego się roczku mojego Słoneczka.
 
MamoOli, ja tez bede cie gonic i moze ktoregos dnia i ja bede miala trzy sliczne suwaczki...:tak:
Nie wyobrazam sobie zeby Ella byla jedynaczka.:no: Kiedys mnie i meza zabraknie i ona wtedy bylaby sama jak palec na swiecie. Wiem, ze sa kuzyni czy reszta rodziny, no ale to nie to samo co siostra czy brat. Pozatym mysle, ze podejscie ze bede miala jedno i dziecko i bedzie moim oczkiem w glowie ma dwie strony. Z jednej owszem dziecko ma cala energie i uwage mamy, z drugiej taka uwaga moze latwo zmienic sie w nadopiekunczosc i kontrolowanie kazdego aspektu zycia dziecka. Dzieci szybciutko dorasna i wyfruna spod naszych skrzydel. Zostawia po sobie pusty pokoj i bol w mamusinym sercu a wtedy bedziemy na pewno zalowaly, ze jak byl czas nie mialysmy jeszcze chocby jednego...
 
Kinga, Emcia no to gońcie mnie i wstawiajcie suwaczki;-) :-D
czekam :tak:
a wiecie, że co jakiś czas zdarza mi sie, że zazdroszcze tym, które maja jedno dziecko, bo tyle mogą.... a ja uwiązana....
Ale okazuje się, że są tacy, którzy zazdroszczą mi;-)

Cieszę się ze wzgledu na nich, ze będa mieć siebie nawzajem
Różnie to czasem bywam ale jakoś nie wyobrazam sobie życia bez moich braci:no:
 
dziewczynki dziękuję Wam za "katarowe" wsparcie:-) wyszukujemy się z Agatką i pójdziemy do apteki

Boże, jeszcze tydzień L-4, nie wyobrażam sobie, że za tydzień w poniedziałek idę do pracy :-(
 
ale mam zabiegany tydzień - właśnie wróciłam po nocy, wieczorem znowu idę na noc, potem w środę dzień, w czwartek noc,w piątek do Białegostoku, w sobotę noc...ufff - w niedzielę padnę na pyszczorek.. chociaż nie - będzie tort małego...ale...od wtorku (za tydzień)mam wolne i śmigamy nad morze - hip hip!!!:-)

ja też nie wyorażam sobie aby Krzymul był jedynakiem - zanm wiele rodzin wielodzietnych (6-8 dzieci) - i to wcale nie patologicznych, a normalnych - są niesamowicie ze sobą związani - nie wiem czy ja miałabym odwagę mieć ich aż tyle ale 3 to bym chciała

Koga - ja nie mogę się przekonać do pigułek i gumek - każdy żyje w wolności i to jest niesamowite ;-)
 
reklama
To ja Was Dziewczynki szczerze dopinguję w staraniach suwaczkowych :-)
A tym Mamusiom, które suwaczki już mają raz jeszcze GRATULUJĘ, ale nie zazdroszczę ;-) (zazdrość podobno bardzo niezdrowa jest).
 
Do góry