reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
ivon a ja wlasnie sobie tak mysle ze rok temu to juz bylam taka ogromna ze ciezko mi bylo co kolwiek zrobic a termin mialam na 28 marca :-D

caluski dla Kingusi dzisiejszej solenizantki :-) :-)
 
a ja rok temu zazdroscilam tym, ktore juz tulily swoje pociechy ;-) i myslalam ze ja w tej ciazy to do konca zycia bede chodzic hehe :-)
jeszcze troche i wszystkie bedziemy o drugiej (kolejnej) ciazy tak myslec ... :-p :tak:
 
Magdzia,czyzbys cos planowala a nam jeszcze o tym nie powiedziala??? :-) ;-) .A nam dwa dni temu gumka pekla...:szok: .Boje sie nawet pomyslec co moze z tego wyjsc bo w tej chwili to raczej z niczym sobie nie radze a co dopiero z nastepna ciaza i dzieckiem :no: .Wiec mam mieszane uczucia co do tego.
 
ja byłam jedną z pierwszych ,ale niestety maczała w tym ręce medycyna niezbyt naturalna...

kolejna ciaża...

z łezką patrzę na suwaczki mamyoli :)
 
azik no co Ty? Twoje suwaczki też piekne;-) :-)

a mój trzeci też jest efektem peknietej gumki...
wiem co czujesz benita
ale bęzie dobrze, zobaczysz:tak:
wbrew pozorom to nie takie proste, mi gin powiedział, ze musze być wyjątkowo płodna...

A ja rok temu miałam już kilka nieregularnych skurczy za sobą i kładłam sie spac, po to by o 2 w nocy z już regularnymi w miare zbierac sie do szpitala:happy: i pomyślec , że za dwa miesiace znowu mnie to czeka:szok:
aż sie wierzyc nie chce....
 
reklama
Kaśka ja do tamtego pamiętnego dnia jakoś nie wierzyłam w to, ze mogą pęknąc:no: no ale przekonalam sie, ze jednak,o i ze wystarczy ten jeden raz....

Nie mam pojecia jak sie teraz bede zabezpieczac, odkąd strasznie przytyłam po tabletkach ( które to brałam głównie na uregulowanie@) byłam przeciwniczką ale teraz już chyba się nie bede zastanawiać....i będe znosic skutki uboczne...
 
Do góry