reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Polly, ja mam wizytę 29.06, miałam już jedno USG, ale widziałam tylko pęcherzyk płodowy, mam nadzieję, że teraz już zobaczę swoją Fasolkę i posłucham serduszka. Ja według wyliczeń (swoich) termin mam na 14 marca, ale jeśli miało się krótsze cykle (np. 26-27 :) tak jak ja), to należy odjąć 1-2 dni, więc termin przypada na 12-13 marca. Pozdrawiam Was i sama czekam z niecierpliwością na kolejne USG (szkoda, że mój mąż nie może mi towarzyszyć :(, bo ginekolog się nie zgodziła wrrrr).
 
reklama
Anik, gin się nie zgodziła na obecność męża??? Nie pojmuję! Uargumentowała to jakoś, czy to po prostu jej kaprys?
 
Smieszne. U nas tez ciaza byla oczekiwana, tylko ze ja chcialam tego troche bardziej niz moj ... przyszly maz. Jak zrobilam test w domu to malo mnienie scielo z nog i oblal zimny pot. Mialam mieszane uczucia przez pare dni i nie wiedzialam czy sie cieszyc czy plakac. Nagle zaczelo mi sie wydawac ze nie dam sobie rady itd. Michal natomiast uieszyl sie bardzo i skacze wokol mnie na okraglo. On nie mial zadnych watpliwosci ani rozterek. Masz racje- zycie potrafi zaskoczyc... Do jutra.. Zbliza sie godzina powrotu przyszlego taty z pracy, a ja obiecalam zrobic obiad (Ps. Nie wpadlam w stereotym kury domowej- zawsze lubialam gtowac i piec :)
Pozdrawiam i do jutra!
 
Moj ginekolog jest naprawde fajny i mam nadzieje ze sie zgodzi.. Zreszta co on ma wlasiwie do gadania. Dziwie sie ze ci zabronil? Na jakiej podstawie? Przeciez maz nic nie bedzie robil! Przeszkadza mu ze ktos jeszcze patrzy na eran? Bez przesady! Upieraj sie przy obecnosci meza, albo idz gdzie indziej. To naprawde super moment i pozwoli ojcu od razu pokochac dzidziusia. Zreszta faceci sa wzrokowcami, wiec taki wizualny kontakt z dzidzia jest wedlug mnie wskazany! Trzymam kciuki, zeby ci esie jednak udalo przemycic tatusia na pierwsze spotkanie z dzidzia
 
Do jutra, Polly, będę na pewno, bo teraz dzielę dnie pomiędzy sen, czytanie i buszowanie w necie, hihi.
 
Polly i Pytia! Ginekolog powiedziała, że miała przykre doświadczenia jak tatusiowie patrzyli na pochwę żony w momencie, kiedy ona badała pacjentkę. Pozwoliła dopiero od 22 tygodnia, ale ja nie chcę tak długo czekać, poza tym mój mąż doczekać się nie może :( Mam u niej wizytę w przyszły piątek, wejdę z mężem i powiem jej, że jeśli stwierdzi, że mój mąż będzie jej przeszkadzał, to następnym razem ze mną nie wejdzie.
 
na wstepie termin mamy na 06.03.2006.Od jutra do poniedziałku popołudnia - urlop więc napisze dopiero we wtorek. Pozdrawiam i do miłego -papa
 
I słusznie Anik, tak zrób! A ja też idę w przyszły piątek (lub czwartek) na usg :)! To chyba potem zdjęcia umieścimy, co?
 
Cześć Dziewczyny!
Chciałabym do Was dołączyć. Z moich obliczeń termin wychodzi na 16 marca. To moja pierwsza dzidzia.  Wczoraj byłam na pierwszej wizycie u gina. Potwierdziła ciążę i wysłała na usg i badania krwi i moczu.

Pozdrawiam
 
reklama
witaj w naszym gronie Aga:)
hehe, ale fajnie, jest nas coraz wiecej:))a pomyslec, ze jeszcze niedawno nie mialysmy swojego forum

trzymaj sie cieplutko
 
Do góry