reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Bravo Anik! Badz upatra i wez meza. Wydaje mi sie ze to nie najlepsza wymowka tej twojej giny. Maz sie zle patrzyl? Kazdy facet raczej jest uswiadomiony co tam bedzie sie dzialo i jest to troche nietpowe dla niego, wiec wiadomo ze robi dziwne miny:) Wogole sie nie przejmuj! Trzymam kciuki zeby sie udalo! Zreszta to sa nasze brzuchy, nasze pochwy i nasi faceci, wiec my powinnysmy podejmowac decyzje, a nie jakies baby.. Powodzenia i daj znac jak poszlo!
 
reklama
witaj agneska, zaraz dopisuję cię do naszej listy. Ale fajnie, że jest nas coraz więcej!
 
Hej ! Dzięki za mile powitanie. Ja także się cieszę że jest nas tutaj tak dużo. :):):) Marzec 2006 będzie dorodny ;D
 
Witaj Anik
Ja osobiście nie bardzo lubię się opierać na takich rzeczach, no chyba że dla rozrywki. Mi wychodzi dziewczynka ;)
 
reklama
Do góry