reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

kurcze dziewczyny tyle z was sie juz stara staralo i ma fasolki ze normalnie :-)mi tez sie zachciewa ale postaram potrzymac sie mojego planu:tak:
a w ogole musze sie pochwalic bo ustalilismy z mezem ze sie przeprowadzamy:-)
co prawda za jakies 3 miesiace dopiero ale wazne ze decyzja podjeta chcemy wynajac sobie 2 pokojowe mieszkanko i starac sie o dofinansowanie od panstwa wiec bedziemy placic grosze:tak: a plan ogolnie jest taki ze teraz zlozylismy wnioski o dodatkowe pieniadze bo ja nie pracuje i maz za malo zarabia i nam sie naleza pewne dodatki i jak dostaniemy to z wyrownaniem za 3 miesiace wstecz a jak dostaniemy to wyrownanie chcemy przeznaczyc na przeprowadzke wynajecie i jako takie urzadzenie sie juz czuje ten klimat to normalnie namiastka mojego wlasnego domu nasz maly kącik jeju ja chce juz
jedyny minus to boje sie ze rodzice beda narzekali ze ich zostawimy ale juz kiedys gadalam z mama i powiedziala ze jesli nam bedzie panstwo finansowalo to czemu nie:-)
ale sie ciesze ta mysla:blink:
 
reklama
sylwia - podpuszczasz :-D:-D:-D ale pewnie niedługo Ci ulegnę :-):-):-) niech tylko ta budowa się skończy .....

kasianka - brawo brawo

kasiula - gratuluję decyzji, nie ma to jak własny kąt, cieszę się razem z Tobą:tak:
 
No to do roboty, dziewczeta!!:-D:-D:-D
A moj maz mial wczoraj operacje na zoladek:-:)-( Wszystko ok, ale bardzo go boli i mial nadzieje dzis wyjsc do domu ale raczej nic z tego bo sie za bardzo nie nadaje! Wlasnie do niego jade, tak mi go biedaka szkoda:-:)-:)-(
 
widzę,że babybomm się szerzy:-D u mnie na roku trzy dziewczyny w ciąży(ja byłam prekursorką;-))widzę,że u was też się instynkty odzywają..więc być może będzie można już niedługo nacieszyć oczy słodziutkimi brzuszkami:tak:
u mnie zapierdziel maksymalny jagoda, uczelnia, pisanie pracy licencjackiej, w dodatku muszę odbyć 120 h praktyk, a doba ma tak mało godzin...
 
maga: gratuluje,ze sie nie poddajesz!! tak trzymaj! wkrotce twoje wysilki sie oplaca i sama powiesz- jak to mozliwe ze wszytko dalo sie pogodzic ;-)

emcia: ojoj, nic nie mowilas o tej opeacji (czy ja cos przeoczylam :sorry: ) mam nadzieje ze maz szybko wydobrzeje :tak:
 
reklama
emcia to dobrze ze m czuje sie juz lepiej no a w domku-jak to w domku zawsze dobrze
maga a co u jagodki,jak ona znosi twoja nieobecnosc?
podziwiam may studjujace-bo ja sobie nie wyobrazam nauki z kacprem
 
Do góry