reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

reklama
buzi@k, po porodzie naturalnym możńa zaczynac starania już 6 tyg po porodzie. po cesaarce mój lekarz mówi ze też 6 tyg po cesarce możń azaczynać starania, z tym ze wtedy też rodzi się przez CC. ale jak poród wyjdzie 2 lata po cc, to można próbować naturalnie rodzić


witajcie
mój lekarz twierdzi identycznie - wcale po cc nie trzeba czekać 2 lata w kwestii samej ciaży co rozwiazania - jeśli ciaza jest przed upływem 2 lat to trzeba wykonać ciecie kolejne..
ale prawdę mówiąc ja teraz nie wyobrażam sobie kolejnej ciazy - mój synciu jest tak absorbuja,cy i nosić go trzeba :-( ----------hmm przyzwyczailiśmy.
opanowałam trochę zytuację zasypiania i jak już usnie i wydaje się ,ze jest ok to budzi się za chwilę, po pół godzinie, po 45 minutach - z wielkim wrzaskiem- wystarczy wziąć na ręce w mig się uspakaja ----mam szczerze mówiąc dosyć - wiec nic go nie boli tylko potrzebuje przytulenia a mnie konczy się cierpliwość.
i potem jak odkładam do łóżeczka znowu wrzask.
czy macie jakieś rady?

a drugi problem polega na tym ,ze je o 18.30 ( butelka) i potem 0.30.(butelka) ale przebieram go i karmię i on tak się rozbudza,ze usypianie trwa godzinę po jedzeniu- czy to normalne? no i nie potrafi przespać do 6.00 tylko o 3.30 budzi sie na pierś i o 5.30 na drugą pierś. karmię mieszanie bo przyzwyczajam do butelki - chodzi głównie o mleko dla alergków - do smaku więc trochę piersi daję a resztę mleka ściagam i mieszam z tą paszą :-) dla alergików ............uff jestem b. zmęczona a miało byc lepiej po skonczeniu 3 miesiaca. :-) :-)
 
no jeśli od 18.30 do 0.30 to chyba muszę ----chociaż nie ma za wiele siusiu wtedy ale o 3.30 nie przebieram i o 6.30 ma mega pampers. Więc gdybym nie przebierała o 0.30 to może wylewałby mu się mocz? no nie wiem z Ty nie przebierałaś?
 
jasne ze nie :-D. chyba ze sie usrajtał, ale przestał walić kupy w nocy jak skończył 4 m-ce. tylko ze ja kładłąm go spać o 20-21 i wtedy dostawał czysty pampers. i miał go do godz 8-9 rano, bo tak była pobudka. spoooradycznie mu przciekło coś, ale to raczej dlatego ze źle pampers założony był, albo on jakoś tak się ułozył.
 
witam ---hmm dzis o 0.30 nie przebrałam ----super nie rozbudził sie zjadł wręcz na śpiaco , odłozyłam ,pokwękał i zasnął -no ale o 3.30 już miał ciężko i przewinełam i dostał pierś - ale musiałam chwilkę pousypiać ale nie to co o 0.30 czasem usypianie trwało do 2.00!!
dzięki Eluś !!!
pomyslę nad późniejszym kładzeniem do spania lae on śpiący jest już o 18.00
 
anuś, a o ktróej on wstaje rano i ile/o ktróej mam dzienne drzemki?
a kąłdzenie spac trzeba przesuwac po 15 min, tak co 2-3 dni i w końcu przyzwyczai się. no i jest szansa ze rano dłużej pośpi:)
jakich pieluch używasz dla małego?
 
wstaje o 6.30 bo robi kupkę i albo chce przysnąć jeszcze albo nie. Potem 30-40minut około 10.00, potem 11.30-14.00 spacer (śpi) potem około 16.30 - pół godzinki. może za dużo spi .
czasem omijamy drzemkę o 16.30 i wtedy pada właśnie o 18.30.

uzywam Pampers 3 midi Jumbo Pack - a dlaczego? uwazam,że sa rewelacyjne
 
reklama
Witam wszystkie dziewczynki, na forum jestem pierwszy raz , i muszę się przyznać,że troszkę Was dzisiaj podglądałam czytajac kolejne posty aby być mniej więcej w temacie. Wątek wydał mi się odpowiedni dla mnie, gdzyż piszą tu zarówno dziewczyny starające się o dziedzię lub mające taki zamiar (czyli takie jak ja) oraz mające już swoje pociechy (czyli tak jak ja).Jeżeli pozwolicie to i ja dopiszę się do tego wątku, pozdrawiam wszystkich:-)
 
Do góry