reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

Raczej nie ma znaczenia czy kreska jest blada czy nie. Jednak ja również proponuję zrobienie testu z porannego moczu. Wtedy będzie pewniej. Pozdrawiam! No i gratuluję!;-)
 
reklama
hello, pozadrawiam prawie z zaświatów :-D, czyli ze wsi podlaskiej ;-)
jestem u rodizeców i odpoczywam od męża ;-), kóry jest w stolicy, i od syna, którym zajmują sie koleżanki na podwórku ;-d.
ja nadal bez @:confused2::sorry::szok:. testy jednokreskowe.

ivi, tulę mocno...

pozdrawiam i do zobaczenia....
 
Ostatnia edycja:
Ivi ja wierze ze Bog ma jakis plan wobec Nas ... tulam Cie bardzo mocno

Monia, Sol :-p

Sol Dawidek suuuper ... od wrzesnia bedzie przedszkolakiem ... uff na szczescie Nam sie udalo dostac :-) ... ale swoja drogą, jeszcze tak niedawno "bałam" sie wziąśc Go na rece a tu prosze ... przedszkolak ;-)
no a Twoja pociecha to juz tez calkiem spora :-) .. kiedy to wszystko minelo ;-)

Eschenbach heloł :-)

Elu milego dalszego odpoczynku ... a z @ czyzby powtórka z rozrywki?? :baffled::baffled: ...
kiedy wracasz??

i dobranoc wszystkim :tak:
 
reklama
Ivi - widać tak miało być, ale nie teraz to za następnym razem się uda :tak: Będę trzymać za Was kciuki i wierzyć że niedługo taka śliczna fasolka u Ciebie zagości :tak::tak::tak:

Moniqa - leci jak głupi - Karola biega po domu a wczoraj przecież wychodziłam z nią ze szpitala:sorry: a za rok idzie od września do przedszkola :rofl2: Muszę ją jeszcze tylko z ubikacji nauczyć korzystać bo jeść to je wszystko - jeszcze tylko czasami zapomina o łyżeczce :laugh2: i je łapką kaszke :rofl2::laugh2::rofl2: ale w końcu ma dopiero rok ;-):laugh2:

Idę się znowu wysmarować :crazy:
Dobranoc wszystkim :happy:
 
Do góry