reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

reklama
Witaski :-)
Ja jeszcze tak i nic się nie zanosi na wcześniejsze rozpakowanie :rofl2:
Szymona urodziłam w 38t2d a dzisiaj jest 38t5d i cisza :-(
Mody chyba chce dobić do 5 kg :-D


Wszystkiego najlepszego z okazji DNIA KOBIET !!!
 
Gwiazdko - trzymam &&&&

Kinga - broń boże - trzy baby w jednym domu dla mojego męża to o dwie za dużo :-D A jakby czwarta była to by się chyba chłop pochlastał :-D


Gwoli wytłumaczenia - suwaczek mam po to żeby wiedzieć kiedy mi się @ zbliża bo po 10 miesiącach spokoju się odzwyczaiłam a że mnie póki co nie boli brzuch dwa dni wcześniej to zaskoczyła mnie już dwa razy :-p A tak przynajmniej wiem kiedy przylezie :-p
 
Lapisek - aaaaaaaaaaaa :-D Jakie słodkie krasnale :-D Bosko wyglądają :-D
Dziekuję;-)słodkie są na zdjęciu, w rzeczywistości tyz słodkie acz wykańczające :tak:
Jarzębinko-dzięki:-) też, pamiętam jak bardzo chciałam aby mój poród był taki jak Twój-ten drugi-ekspresik, no i był:tak:, myślałam o Tobie wtedy, jak pisałaś ze życzysz wszystkim takiego porodu.
Irlandiola-no i gdzie Olek?Sto lat Cię nie "widziałam" kobieto:-Dpokaż tez siebie, ja jak znajdę coś co się nadaje to tez wrzucę.
Gwiazdeczko-życzę dwukreskowej wiosny:tak:
Buziaku-ja urodziłam jednego tydzień po a drugiego tydzień przed-zero reguł;-)
Pa,Laseczki.
 
Pandorko trzymam kciuki :tak:

Ja melduje, że już jestem rozpakowana :-D
Klocuszek pojawił się na świecie 12 marca waga 4450g :szok: 56 cm długości.
1.jpg168.jpg196.jpg

 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry