reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

reklama
Gwiazdeczka 23 marca idziesz???? To już zaciskam kciuki :))) U mnie wszystko w porządku, zajrzyj czasem na 2011 :)))
 
Sol spoznione zyczonka :) juz zapomnialam,ze taka stara jezdem :d
Gwiazdeczko trzymam kciukasy :)

zebym sie tylko ochota na kolejna dzidizie nie zarazila hahahha
objadlam sie- 5 paczkow- to juz przesada....ciekawe ile seksu trzeba zeby to zrzucic, jakies pomysly? hę?
 
objadlam sie- 5 paczkow- to juz przesada....ciekawe ile seksu trzeba zeby to zrzucic, jakies pomysly? hę?

sporo, sporo....... :-) może nocy braknąć.......

Sol....dawno mnie nie było więc jeszcze i ode mnie przyjmij moc urodzinowych życzeń ..... :-)
Lapisku...a chłopaki ........ super mikołajki, a i widać, ze rodzeństwo...... ;-)
Gwiazdeczka..... kciuki zaciśniete :tak:
buzi@k, pandorka....... :cool2: lekkiego rozwiązania
 
Kochane -jak miło tu was widzieć wszystkie :-D
A ja ostatnio zaczynam odczuwać zmęczenie i senność :-p

Buziaczki od trzech kobitek :-D
 
reklama
Sol a starasz się o kolejną dziewczynkę? ;-)
wczoraj był fajny dzień- spotkałam się z koleżanką (odkładane spotkanie bo albo moje chorowały, albo jej); potem urodzinki mojego chrześniaka w sali zabaw-dzieci się wyszalały, potem znajomy z synem wpadli i szaleństw ciąg dalszy; w wyniku czego Weronika prosiła wręcz, żeby iść spać podczas bajki :-)

u nas piękne słoneczko i życzę Wam wesołej niedzieli
 
Do góry