reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wasze zachcianki.....

Kredko, to zależy jaki żelfix kupisz, albo jaki cukier żelujący. Ja robię 3:1, czyli 1,5 kg truskawek i 0,5 kg cukru.

Co do karmi kawowego, to nie próbowałam, ale w sobotę mielismy gości i skusiłam się na... piwko cytrynowe :) Kurcze, tak mi smakowało.. A Kajtek potem dostał czkawki :D :D
 
reklama
Ja dzisiaj nie jadlam truskawek bo nigdzie nie moglam dostac w okolicy a na miasto mi sie w taki upal nie chcialo jechac, ale zadzwonilam do mamy i kupi mi kilogram a wieczorem mezus mi go przywiezie wiec nic straconego ;D ;D ;D
Straszny zarlok truskawkowy sie zrobilam ;D ;D ;D
 
A ja dzisiaj na obiadek mam kapuśniaczek :D Pyyycha, tym bardziej, że nie musiałam go robić, tylko wyciągnęłam z zamrażarki :D Jak jestem w domu sama bez mężusia, to mi się nie chce gotować, więc wyjadam wszystkie resztki z zamrażarki zostawione na czarną godzinę :D :D :D
Taki ze mnie leń!!!!!!!!!
 
Asiolku a ja chialam zurek jutro zrobic i jeszcze chodzi za mna kapusta kiszona gotowana+ szare kluski mniaaaam mam nadzieje ze jeszcze uda mi sie zjesc za nim mleczarnia ruszy ;)
 
Ja tez sobie powiedziałam,że w tym tygodniu jem to na co mam ochote, bo pózniej bedzie z tym problem.
I dzis wsuwam od rana truskaweczki, ale pewnie na tym sie nie skończy. ;)
 
dzięki dziewczyny za ten dzemik.
a teraz mam pytanko do was czy któraśz was robiła kiedyś takie lody z bitej śmietany śnieżki i czy może znacie przepis, my kiedyś robiliśmy pyyyyyszne, ale nie pamiętamy przepisu, a na necie jakieś takie dziwne...
 
Jako, że za tydzień mam mieć cesarkę, oto mój plan na najbliższy tydzień:
- codziennie jeść kilo truskawek :D
- codziennie jeść kilo pomidorów :D
- najeść się slodkiego :D
- podelektować się kawą :D

Jak o czymś dobrym zapomniałam, to podpowiadajcie :D :D
 
reklama
O tak Asiołku, super pomysł. W takim razie w niedzielkę sobie zażyczę grilla. W sobotę idziemy na imprezkę imieninową, to też się najem pyszności :)
 
Do góry