reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasze zachcianki.....

reklama
wstretne jestescie!!!
dopiero zjadlam sniadanie ale jak czytam co macie do jedzenia to mi slinka leci i glodna sie zrobilam!!!!!!!!!! :p ::)
 
Elfiko, ja też już dzisiaj wcięłam pół kilo truskawek :D A co tam sobie będziemy żałować :D
Lilka, no to Karolka do sklepu posłać i po problemie :D
 
a mnie sie teraz wzielo na takie ostre spaghetti wegierskie i czekam kiedy z pizzeri mi je przywioza ;D ;D
 
Od początku ciąży wcinam słodki. Czekoladki, ciasteczka. :laugh: Nie mogę się oprzeć. Na szcęście nie wpłyneło to drastycznie na moje kg. 18kg przez całą ciąże. To chyba nie tak żle? :laugh:


 
reklama
Szczęściara :) Ja też dałam się ponieść fali słodkości, ale moja linia zdecydowanie na tym ucierpiała, 27 kg w ciąży plus 3 kg przed. Mam już +30 kg na koncie, a do końca ciąży jeszcze kawałek...

Jestem przeogromna!!!
 
Do góry