reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasze zachcianki.....

reklama
Muszę przyznać że mnie pocieszyłyście :). Dlatego też zjadłam czekoladowego wafelka ;D i posłałam męża po czereśnie :D. Później nie będę mogła niestety ich jeść :(
Nie będę sobie nic teraz odmawiać ;D ;D ;D


 
Asiołek tylko co my potem z tym zrobimy? Oddałabym chętnie po rodzinie, każdemu po parę kg, tylko u mnie raczej deficyt drobnokościstych :)

A tak walczyłam z kg przed ciążą, 3 x w tyg vacustep, sauna, guamy, itp itd... Efekty były niesamowite. No ale pozostały po nich tylko wspomnienia...
 
a ja jem strasznie duzo slodkiego i mam jak narazie 8kg na plusie
naprawde za cholere nie kumam co sie dzieje?!?
bo zawsze wcinalam slodkie i przez to tylam a teraz nie wiadomo gdzie to idzie??????? przed ciaza jak zjadlam paczka to w oczach tylam
bo ani dzidzia duza nie jest ani ja sie znacznie nie powiekszylam ::)
ale szczerze przyznam ze przemiana materi mi sie polepszyla i to pewnie to ;)
oby po porodzie tak zostalo ;D
 
Liluś może cię pocieszę ja też przed pierwszą ciążą musiałam uważać co jadłam bo co zjadłam słodkie to wszystko szło w tłuszczyk i po ciąży stał się cud praktycznie codziennie mogłam zjeść coś słodkiego i nic
 
A ja dzisiaj mloda kapuste bede gotowala, tylko jeszcze nie wiem z czym oprocz ziemnaczkow ja zjemy ::)
Jakos miesa mi sie nie chce. Moze macie jakies pomysly??
Ostatecznie to sama kapusta i ziemnaki ha ha!
 
martuśka to tak jak u mnie dziś tylko ziemniaczki i fasolka szparagowa :) może do tego sadzonka ???? tak i maślanka albo kefirek sobie kupię :) mniam
a czy martuś wy tam macie kefirki, maślanki?? (o ile pamiętam to londyn tak?)
 
mnie dziś wzięło na naleśniki z bitą śmietaną i konfiturami... czekam na dostawę składników i biorę sie do pracki:)

smacznego:)
 
reklama
Kredeczko kochana, no maslanki to nie widzialam, ale kefir jest ;)
A co do jajka sadzonego to moze i dobry pomysl, czekam jeszcze na mojego meza, moze cos on jeszcze podda.
A fasolka to pyszna musi byc u Ciebie, jak tak lubie szczegolnie zolta. Tutaj juz raz sie skusilam, ale zielona mieli tylko.
To smacznego Kolorowa kredko, ja juz kapuste ugotowalam i powiem, ze nawet mi wyszla fajna :p

e_mamo, ty to tez pysznosci masz, tak cie na slodko wzielo co? :laugh:
 
Do góry