reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasi partnerzy/ mężowie

A ja musze sie pochwalic....dzis D poszedl na poczte ... wrocil z bukietem kwiatow i powiedzial, ze o 6 jestem umowiona z moja kolezanka na piwo, ze mam sie dobrze bawic, bo musze troszke odreagowac i nie moge siedziec ciagle z dzieckiem w domu i, ze conajmniej 3 godziny mnie w domu nie chce widziec:-D az sie wzruszylam i zrobilo mi sie bardzo milo:tak:


:szok::szok::szok:oddaj mi swojego meza :-D:-D:-D

Jesli chodzi o prezent. To my sobie jak zwykle robimy prezenty praktyczne - A ostatnio cierpi na brak swetra zapinanego na zamek wiec mu taki kupie. Tylko kurcze nie wiem jak, bo mala chora :-( zostaje allegro, ale pewnie nie dojdzie do swiat :-(

Mamulica a jak tam Twoj maz? Wraca do zdrowia?
 
reklama
katrenki
Gratuluje męża - spokojnie może być wzorem i przykladem dla wszystkich :tak:
kilolek
ja mojemu zafundowałam buty - niestety przez atakująca zime nie doczekały one choinki. tak wiec buty jako prezent główny a pod choinka znajdzie jakis drobiazg chociaz jeszcze nie mam pomyslu na niego..:sorry:
 
Drogie kobiety mam pytanie odnośnie waszych męzów... no mniej więcej.
A mianowicie jakie macie pomysły na prezenty dla nich????
Bo ja mam pustkę...
mój małżonek chce lampę błyskową do aparatu , taką profesjonalną i pewnie skończy się jak zawsze że sam ją sobie kupi a potem będziemy mówić że to prezent ode mnie :tak: a ja sobie kupie coś na prezent i będe mówić że to od niego

jeśli chodzi o kwiaty to mnie mój D też zaskoczył jak przyszedł do szpitala (jak już odespał trudny i długi poród) z bukietem róż i powiedział że to za cudownego syna którego mu dałam :-) a teraz bardzo mi pomaga tzn ja wstaję zawsze w nocy bo D pracuje ale wieczory zawsze są jego albo sprząta , myje naczynia itp żeby mnie odciążyć :tak:
 
ja tez nie moge marudzic na mojego meza, stara sie jak moze, a jak ciagle marudze :)
wczoraj tak sobie pogadalismy od serca co kogo boli i co sie komu nie podoba
Kwiatki tez dostalam w szpitalu, ale im tez sie by nalezaly....
Na Swieta moj maz kupil sobie sybiradio ode mnie, kase mu dalam a radio juz w samochodzie :eek: tak za mna chodzil i prosil (normalnie gorzej niz male dziecko) i sobie wygadal i zamontowal w samochodzie, cierpliwosci zero :laugh2:, ale najwazniejsze ze jest zadowolony z prezentu
 
A ja dostalam dwa bukiety jak wrocilam do domu ze szpitala (bo w moim nie bylo odwiedzin). Jeden od A, a drugi od Julki ;-)
 
mam pytanie nie na temat ale dla mnie wazne jak umieszczacie suwaczka pod postem bo ja szukam mam linki te kody i nie daje rady....awatary mam i galerie tylko z tym suwaczkiem nie daje rady...pomozcie porsze...
 
Jesli chodzi o prezent to ja mojemu męzowi funduję buty. Coś bym chciała jeszcze od siebie kupić ale niestety nie mam jak się sama z domu wyrwać a na allegro juz za późno.
Co to przywitania to moj mąż do szpitala przyszedł nie tylko z bukietem róż ale jeszcze z wielkim pluszowym psiakiem. W domu zaś czekały na mnie balony z napisem: witamy dzielną mamusię oraz witamy Konradka. Po przekroczeniu progu mój mąż jeszce wystrzelił serpentyny a ja się rozpłakałam i nie mogłam przestać... :laugh2: Postarał sie chłopina...
 
Ja generanie też nie mam co narzekac na mojego, choc woli cały dom posprzątac, ugotowac a nawet wyprasowac niż zając się Oliwią. Tak samo było jak Adaś był mały - gdzies do pół roku. Więc za bardzo nie wymagam od niego opieki nad malutką.
A pod choinkę sam już sobie wybrał i przesłał mi link na przenośny dysk twardy:cool2: Ja kupiłam na allegro i już zapakowane czeka do gwiazdki
 
reklama
Do góry