reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasi partnerzy/ mężowie

A ja z innej beczki tym razem;
Od 3-4dni mojego Ł boli wątroba, a że nie należy do ludzi którzy uskarżają się z byle powodu to powaznie mnie to martwi...:baffled: No bo przecież narządy wewnętrzne nie bolą ot tak sobie... To taki kłujący ból pod prawymi żebrami
Dowiedzieliśmy się gdzie trzeba i wybrali wczoraj do poleconej pl lekarki;
Wypytała, pomacała, zleciła badanie krwi i moczu (dzisiaj) i stwierdziła że "starość nie radośc" :szok:, że na kamienie to cyt. "inaczej" boli... A ja myślę, że trochę zbagatelizowała temat... Nawet nie wspomniała o badaniu usg jamy brzusznej gdzie moja mama twierdzi że to podstawa..:dry: Dostał jakieś leki rozkurczowe i to wszystko. Czy któraś z was ma pojęcie na temat kłującego bólu wątroby??
Boję się żeby taki niezdiagnozowany i z bolącą wątrobą nie wypłynał na morze bo jak go tam porządnie złapie to nie prędko na ląd do szpitala dotrze, a wypływa za 2tyg...
ehhhhhh:dry:
jakieś dwa lata temu też zaczęła mnie boleć wątroba :-(, w taki dziwny sposób i poszłam prywatnie na usg jamy brzusznej i okazało się że to wcale nie wątroba mnie boli tylko ból promieniuje z nerki :-(, lekarz wysłał mnie na dodatkowe badania do szpitala i okazało się że mam zastoje nerkowe :-(, dlatego lepiej nie lekceważyć takich bóli i jak najszybciej zapiszcie się na wizyte
 
reklama
Witjcie!!!
Mary_mary wiem co myslisz na temat Irlandzkich lekarzy,powiem ci szczerze ze oni sa do bani:no:,ostatnio poszlam z dzieckiem do: lekarz: i nawet jej nieobejrzal dokladnie a stwierdzil ze dziecko ma egzeme:szok::confused:.Ale jak chcesz to morzesz jeszcze sprubowac w polskie klinice prywatnej w Belfascie,zapomnialam nazwy,A juz wiem to POLMED ,a to jest numer do recepcji 07838767727.Pozdrawiam i zyczymy duzo zdrowia:tak:
 
jeśli chodzi o nk... to dla nas nie jest problem... on czasem się złości ale i tak mi tego nie powie;-) mamy wspólne konto i zaglądamy kiedy chcemyu.... nie mamy przed sobą tajemnic żeby to kasować jakieś wiadomości czy coś....:no:
wszystko wporządku..
 
Dunia
My tu w Galway też mamy Polmed i szczerze ci powiem że wszyscy omijają go szerokim łukiem... kwestia personelu i lekarzy... Dobrze, że jest alternatywa tzn oprócz Polmedu mamy tu 2 polskie internistki... Póki co skończyło się na badaniach krwi i moczu - wyniki za tydzień. Ł dostał lek rozkurczowy a mama przysłała już w międzyczasie essentiale forte - po konsultacji ze znajomą aptekarką. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie... Myślę, że jeśli byłyby to nerki to powinno coś wykazać badanie moczu - no nic, zobaczymy co wyniki pokażą...
Ka..m - jest też nowa przychodnia gdzie mają NOWĄ panią ginekolog - wszyscy ją chwalą, a tamta poprzednia wyparowała pewnego dnia z Polmedu i słuch o niej zaginął... :confused:
W każdym razie, nie mają 3d (zresztą na 3d to już za późno) ale wybieram się tam gdzies za miesiąc na jeszcze jedno badanie usg - żeby sprawdzić jak tam pępowinka i czy dzidzia jest obrócona i jak. Co prawda jeszcze nie mam tel tam ale gdybyś chciała to jakoś można się umówić... ;-)
Już nie pracuję więc będzie łatwiej ;-)
 
Czy któraś z was ma pojęcie na temat kłującego bólu wątroby??
Boję się żeby taki niezdiagnozowany i z bolącą wątrobą nie wypłynał na morze bo jak go tam porządnie złapie to nie prędko na ląd do szpitala dotrze, a wypływa za 2tyg...
ehhhhhh:dry:
ja mam bóle atroby od 5 lat no ale to są takie jakby ktoś mi wątrobę ściskał... lekarz w pl kilka lat temu powiedział że to kolka wątrobowa...:sorry2:

Ka..m - jest też nowa przychodnia gdzie mają NOWĄ panią ginekolog - wszyscy ją chwalą, a tamta poprzednia wyparowała pewnego dnia z Polmedu i słuch o niej zaginął... :confused:
W każdym razie, nie mają 3d (zresztą na 3d to już za późno) ale wybieram się tam gdzies za miesiąc na jeszcze jedno badanie usg - żeby sprawdzić jak tam pępowinka i czy dzidzia jest obrócona i jak. Co prawda jeszcze nie mam tel tam ale gdybyś chciała to jakoś można się umówić... ;-)
Już nie pracuję więc będzie łatwiej ;-)
dziękuję za zaproszonko:-)
Ona przyjmuje teraz w Limerick czyli bliżej nas....:tak: ale i tak jak już ostatnio byłam to przyjkmował gościu jakiś sarszy i własnie u niego byłam...
nad lekarzem do któego pójdę na ostatnią wizytęsię zastanawiam jeszcze
ale do Galway i tak pojedziemy o D robi sobie tatuaż tam koło tego polskiego sklepu i ma sesje 12-sto godzinną więc musimy tam jechać na 4 razy po 3h...
czyli w któryś dzień możan byłoby się spotkać....:tak::-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
jak dostanie na ten dzień offa to na 29.09 :tak:
a jak nie to będzie różnicza 1-2 dni :-)ale raczej 2 bo 30.09 jedziemy do szpitala na wizytę:-p
Heheh :-D
Z okazji dnia chłopaka 30,09 zabierasz go na wycieczkę do szpitala..? ;-)
1.10 my jedziemy do Headford do szkoły rodzenia wiec optymalnie ten 29.09 no ale wiadomo - zależy jak się ułoży...
 
Do góry