reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga z przed ciąży, w ciąży i po.

reklama
Ja sie balam z bedzie gorzej bo poprzednio bylam ponad 4 tyg temu na wizycie. Teraz bede znowu miala 26-go bo akurat tak usg wypada no i przez szyjke. W sumie to z karty ciazy wynika ze przybylo mi 8,5kg ale wiem ze zanim mi zalozyli karte to juz 1kg na + bylam.
 
No ja w 6 tyg miałam 63 kg, a wczoraj na wizycie w 24 tyg wyszło mi 69,4 kg. Oczywiście oba pomiary u gina były :-)
 
Ostatnia edycja:
a ja mam 170 cm wzrostu i ważyłam przed ciążą 85 kg, jestem w 22 tyg ciąży i przytyłam 4 kg czyli teraz 89. Lekarz powiedział że mogę do 10 przytyć. Ogólnie lubię siebie i parę ,no dobra parędziesiąt kilo za dużo nie przeszkadza mi zbytnio :-p Od początku ciąży czuję się świetnie i nie mam żadnych dolegliwości typu opuchnięte nogi, mdłości zgaga itp. Czuje się jakbym była stworzona do bycia w ciąży. Pozdr dla tych co mają tu i ówdzie za dużo;-)
 
reklama
ja od ostatniej wizyty +2 kg czyli w sumie +7kg? Dziewczyny jak schudłam 3kg w I trymestrze to co mam pisać +7 czy +10 bo już się pogubiłam :baffled:

plus 10 powinno sie liczyc :)

waga mojej poloznej pokazala dzisiaj prawie 67 kg :szok:
masakracjaaa

widze dziemy po rowno hehe
ale nie powiem przeraza mnie ta waga ....

a ja mam 170 cm wzrostu i ważyłam przed ciążą 85 kg, jestem w 22 tyg ciąży i przytyłam 4 kg czyli teraz 89. Lekarz powiedział że mogę do 10 przytyć. Ogólnie lubię siebie i parę ,no dobra parędziesiąt kilo za dużo nie przeszkadza mi zbytnio :-p Od początku ciąży czuję się świetnie i nie mam żadnych dolegliwości typu opuchnięte nogi, mdłości zgaga itp. Czuje się jakbym była stworzona do bycia w ciąży. Pozdr dla tych co mają tu i ówdzie za dużo;-)

najwaznejsze to sie lubic :))
 
Do góry