reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga z przed ciąży, w ciąży i po.

dziewczyny które mają mały przyrost wagi.. jeszcze wam przybędzie!!! :tak:
dziś byłam u kuzynki małża, rodziła 3 miesiące temu.. chuchro jest jak nie wiem co, nie wygląda na mamusie.. zero brzucha!! jeszcze szczuplejsza niż przed ciążą, mówi że przytyła +11 w ciąży - nie było widać :dry:. Dziecko ponad 3kg i długie więc ja się jej pytam gdzie ono się mieściło??? chyba w kapuście znalazła :-D aha no i karmi piersią :-p
 
reklama
Po wczorajszej wizycie i ważeniu bo w domu się nie ważę bo się boję hahahah
wyjściowa waga 50,5 a teraz 54kg czyli 3,5 na plusie , zastanawiam się czy dobije do 60 kg :D:D

malutko przytylas :)

Kingolinka weź mnie nie dołuj...ja i tak zestrachana tą wagą...żeby się uspokoić to sobie tłumacze że to przez to że na początku 4 kg schudłam więc teraz to tak jakby dziecko z bebechami warzy mi te 5,5 kg.

napewno wszytsko jest ok , niektore kobiety tak tyja i tylko im pozazdroscic :)
ostatnio bylam u dziewczyny co ma 8 miesiecznego synka i jej sie pytalam to ona przytyla w calej ciazy 4 kg tylko !!! szok hehe
 
Kingolinka weź mnie nie dołuj...ja i tak zestrachana tą wagą...żeby się uspokoić to sobie tłumacze że to przez to że na początku 4 kg schudłam więc teraz to tak jakby dziecko z bebechami warzy mi te 5,5 kg.

Ja tez bym tak liczyla bo w sumie przybralas 5,5 ;-)

Asionek 4 kg!! normalnie szok! Ja jutro sie zwaze u lekarza, az sie boje ehhh.
 
Kurcze, ja jutro tez mam wizytę :baffled: Ja w domu ważę się rano po przebudzeniu i to nago, a u lekarza w ciuchać i to po obiedzie zazwyczaj więc różnica ok 2 kg mi wychodzi. A poza tym widzę, ze wszystko idzie mi w brzuch, tyłek i uda, no i w cycki sporo poszło, ale to już na samym poczatku :-)
 
Kurcze, ja jutro tez mam wizytę :baffled: Ja w domu ważę się rano po przebudzeniu i to nago, a u lekarza w ciuchać i to po obiedzie zazwyczaj więc różnica ok 2 kg mi wychodzi. A poza tym widzę, ze wszystko idzie mi w brzuch, tyłek i uda, no i w cycki sporo poszło, ale to już na samym poczatku :-)
ja mam podobnie :/ mam nadzieje, że po porodzie zeejdzie
 
reklama
Do góry