reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga z przed ciąży, w ciąży i po.

reklama
taaaaaa, srutututu majtki z drutu :)
w srode ide do midwife to sie zwaze u niej

wogole to zrobilam dzisiaj straszne glupstwo i sie wystraszylam troche ...
takie zakupy zrobilam ze 100metrow od domu myslalam ze sie zawyje z bolu i nie dojde ..
jestem glupia, wiem ... poprostu zapomnialam robiac je ze jestem w ciazy widocznie
do teraz mnie wszytsko boli....;/
 
Mnie chyba waga szwankuje...w zeszłym tyg było 57,5 a dziś 56,5...albo schudłam albo ważyłam się wtedy po jedzeniu :-D
możliwe, że schudłaś :) ciepło przyszło mniej się je i dużo wypaca :)

Atram powinnaś po tyłku dostać za te zakupy, ale ciężarnych bić nie wolno :-Duważaj na siebie
 
sivi to prawidłowo chyba ważysz jak na swój wzrost, a schudnąc w sumie też mogłaś. Zwłaszcza jeśli np nie podjadasz słodyczy :p

atram to masz swietną wagę i wogóle figura super, ja to Ci ciągle zazdroszczę.
 
reklama
dzisiaj rano stanęłam przed lustrem i doszłam do wniosku że brzuch mi znacznie urósł :tak:
więc stanęłam na wagę a tu zonk:szok:
-1kg:tak:
tak więc na chwilę obecną w stosunku do wagi z przed ciąży jestem na +0kg, a w stosunku do wagi w ciąży od kiedy zaczęłam tyć (bo na początku chudłam) jest +2, a jeszcze tydzień temu było +3kg. Ale to wszystko zawiłe, nie wiem czy ktoś zrozumiał:eek:
A brzuch już duży jak w 9 miesiącu;-)
 
Do góry