reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

Ojeju 10kg? To malutko tylko pozazdrościć. Ja ostsatnio jak sie ważyłam to był 16tydzień to przybyło mi 4 kg aż sie boje stanąć na wage a kolejną wizytę mam za tydzień :-)
 
reklama
Ja mam juz chyba z +17kg i chodze w dresach. Mam dwie pary spodni na zmiane i 'przykleiłam' sie do bluzy męża i koszulek. I w niektore swoje koszulki z dlugim rekawem z H&M sie mieszcze. Cieplejsze spodnie ciążowe kupilam na poczatku gdy brzuszek był nie za duzy i niestety za ciasno mi juz w nich. A na teraz by były idealne...
 
ja to juz sie nawet w szeroką bluze od dresu nie mieszczę ... o kurtce to nawet nie myślę ... a tu coraz chłodniej na dworze i coraz częściej szaro i ponuro. bez sensu kupowac wielką kurtkę czy sweter jak wychodzę na niedługie spacery, a poza tym termin już niedługo ... zwłaszcza, że jako listopadówki zaczęłyśmy się "rozpakowywać".

i miło tak poczytać, że przejmujecie się swoimi +10, +15, +20 kg. ja mam +30 i już mi wszystko jedno.
jak to któraś napisała wcześniej - "JEM DALEJ". :)

Anadri gratuluje pozytywnego myslenia w takim razie... mysle ze przebilas nas... a "JEM DALEJ" to moje slowa :-) wiec przynajmniej teraz mam wsparcie :-)
 
spódnica na koniec ciąży to moim zdaniem zbawienie :-), mam dwie jedną na szelkach i jest po prostu idealna bo nic mnie nie gniecie i mogę swobodnie siedzieć , a druga jest na gumie i też dobrze się w niej czuje :tak:, grubsze rajstopki już zakupione i mogę śmigać w kozaczkach :-), poza tym trochę śmiesznie to wygląda do sportowej kurtki ale mam to gdzieś :-), najważniejsze że mi wygodnie ,:tak: poza tym u mnie już prawdziwie jesienna pogoda , ciągle pada i wieje i temperatura to max 8-10 stopni (jak ja bym chciała być w Polsce :-() , no ale cóż jeszcze tylko kilka tygodni i będziemy rozmawiać o dietach :tak:
 
Ania w kozaczki to ja sie nie pomieszcze przy spuchnietych nogach... u mnie spodnice wlasnie przez buty odpadaja... mam bowiem albo na obcasach lub kozaki.... a nogi jak baleron :|
 
Ania w kozaczki to ja sie nie pomieszcze przy spuchnietych nogach... u mnie spodnice wlasnie przez buty odpadaja... mam bowiem albo na obcasach lub kozaki.... a nogi jak baleron :|
kupiłam na allegro zamszowe i nawet moje opuchnięte stopki się mieszczą więc jest ok :tak: a jak nie to założe do tego adidasy i dam rade , kurtke dostałam od kuzynki i wyglądam w niej jak siedem nieszczęść ale co mi tam przecież to tylko kilka tygodnie :-) , grunt to dobre podejście ;-)
 
wlasnie dzisiaj tak smigalam: grube rajstopy, sukienka z dzianiny, zakiecik rozpiety, chusta bardziej dla ozdoby niz z potrzeby, bo sliczna jesienna pogoda i kozaki. nogi tez mam jak balerony, ale chyba widza,ze jestem w zaawansowanej ciazy.;-)
 
reklama
+ 3 to naprawde malutko....:eek:

ja jestem w 31 tyg i mam niecale 8 na plus... sama juzn nie wiem czy to malo czy duzo ale sie nie przejmuje.... w koncu dzidzia rosnie.....

a dzis mam jakies smutki...straszne...
 
Do góry