reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

+ 3 kg (ekhm - przepraszam... ;-))

mam nadzieje że ważyłaś przed ciążą troche za dużo...bo jeżeli nie to współczuje ja z Zuzką przytyłam w ciąży ok 11-12 kg a po wyjściu ze szpitala miałam już -8 kg po miesiącu wyglądalam jak żywy trup przy wzroście 174 moja waga oscylowala w okolicach 50 kg te kilogramy po coś są w ciąży niestety ja miałam okazję się o tym przekonać :sorry:nie wiem jak teraz będzie ale chyba przybędzie mi z 2 kg więcej :sorry:no i bardziej mi tak w biodra i uda idzie co akurat nie bardzo mi się podoba
 
reklama
wlasnie dzisiaj tak smigalam: grube rajstopy, sukienka z dzianiny, zakiecik rozpiety, chusta bardziej dla ozdoby niz z potrzeby, bo sliczna jesienna pogoda i kozaki. nogi tez mam jak balerony, ale chyba widza,ze jestem w zaawansowanej ciazy.;-)

Banana a moge spytac gdzie kupilas takie kozaczki? Bo ja szukam i szukam i nic konkretnego nie moge znalezc, jedyne co mi sie podobaja sa na grubym obcasie, a obcasy odpadaja w naszym stanie...
 
Ło matko !!!! rozumiem, że brzuch może nie rosnąć, ale taki przyrost wagi ?? A Iga przecież swoje waży. Ciekawa tylko jestem jak to będzie u Ciebie po porodzie, jak cukrzyca odejdzie w niepamięć. My będziemy zrzucać kilosy, a Ty ?! :-D:-D:-D

a ja trzeba bedzie podtuczyc ;-)

+ 3 to naprawde malutko....:eek:

ja jestem w 31 tyg i mam niecale 8 na plus... sama juzn nie wiem czy to malo czy duzo ale sie nie przejmuje.... w koncu dzidzia rosnie.....

a dzis mam jakies smutki...straszne...

mam nadzieje że ważyłaś przed ciążą troche za dużo...bo jeżeli nie to współczuje ja z Zuzką przytyłam w ciąży ok 11-12 kg a po wyjściu ze szpitala miałam już -8 kg po miesiącu wyglądalam jak żywy trup przy wzroście 174 moja waga oscylowala w okolicach 50 kg te kilogramy po coś są w ciąży niestety ja miałam okazję się o tym przekonać :sorry:nie wiem jak teraz będzie ale chyba przybędzie mi z 2 kg więcej :sorry:no i bardziej mi tak w biodra i uda idzie co akurat nie bardzo mi się podoba

Ida jest zdrowa i ja też - po prostu przed ciążą rzuciłam palenie i koncertoo przybrałam na wadze. Podejrzewam ze zrzucam tamte kilogramy.
 
ja to juz sie nawet w szeroką bluze od dresu nie mieszczę ...)
ja sobie kupiłam gruby polar w rozmiarze XXXL :-D:-Di wchodzę w niego ze sporym zapasem. Tylko do sandałów dziwnie wygląda, zwłaszcza rano, jak jest 5 stopni, a ja do przedszkola z bosymi stopami... nie mogę butów dobrych kupić..

a obcasy odpadaja w naszym stanie...

ja mam wszystkie buty na baardzo wysokich obcasach.. bo wyszczuplają :-D nie umiem chodzić na płaskich :eek: pewnie dlatego mam problem z kupieniem butów teraz ..

Ida jest zdrowa i ja też - po prostu przed ciążą rzuciłam palenie i koncertoo przybrałam na wadze. Podejrzewam ze zrzucam tamte kilogramy.

ja identycznie :-D 1 maja ub,roku rzuciłam i utyłam 15 :cool2: włąśnie miałąm zacząć odchudzanie, kiedy się okazało, że jestem w ciąży :eek:
 
ja mam wszystkie buty na baardzo wysokich obcasach.. bo wyszczuplają :-D nie umiem chodzić na płaskich :eek: pewnie dlatego mam problem z kupieniem butów teraz

ja identycznie :-D 1 maja ub,roku rzuciłam i utyłam 15 :cool2: włąśnie miałąm zacząć odchudzanie, kiedy się okazało, że jestem w ciąży :eek:

No wlasnie mam ten sam problem, bo zawsze chodzilam na szpilkach zeby wyszczuplaly ale teraz nie jestem w stanie wytrzymac nawet 5minut, bo od razu parzą mnie stopy no i przy opuchliznie szybko zaczynaja mnie bolec nawet w normalnym obuwiu.

a co do tych kg przez papierosy to ja rzucilam jak sie tylko dowiedzialam o ciazy z nia na dzien... i od razu przez stres z rzuceniem zaczelam szybko dobierac sie do lodowki. takze po czesci nie dziwie sie mojej wadze teraz. ale za to mam satysfakcje bo tesciowa tez rzucila palenie i przytyla 10 kg juz wiec niech sprobuje mi znowu przygadac cos o mojej wadze w swieta to jej przypomne kto tu rzadzi :-)
 
ja rzuciłam w styczniu jak planowaliśmy dzidziusia ale nie utyłam nic:-D
no i nadal coś mało tyję :-p choć jem dużo:sorry::tak:
ale jak pierwszym razem rzucałam to też nie przytłam choć nie paliłam 8 miesięcy wręcz preciwnie schudłam troszkę:-D
 
reklama
Do góry