reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

wczoraj leżałam z moim P w lozku juz i se rozmawialismy hehe razem doszlismy do wniosku ze od poczatku lutego przytylam 16 kg !! :)) dobrze ze tylko w brzuchu cyckach i na buzce troche :) wiec moze zrzuce hehe kiedys ;-)
i sie smial ze tyle waze ze nie widac po mnie :)
 
reklama
Witam dziewczyny to ja też może się do was dołączę myślałam że już może trochę za późno ale widzę że nie jestem w tym osamotniona. muszę przyznać że podczytuję was regularnie a szczególnie wątek wózkowy. Ja mam termin na 15.11. pozdrawiam:)
Witamy, nigdy nie jest za pozno;-):-D:-D:-D
Nie tylko podczytuj nas, ale dolacz do nas i pisz jak najwiecej:tak:
Zapraszamy na nasze inne tematy Listopadowe:-)
Termin wg Om mamy ten sam:-D
 
a ja tak nic nic, dietka cukrzycowa niby, a w ciągu tygodnia teraz podskoczyłam.. no i ważę 82. Czyli 7+.:szok:
82 kg ostatnio ważyłam przed pierwszym porodem, po przybraniu 25 kg.. Czyli teraz niby mało przybrałam na razie, a i tak pobiję wszystkie własne rekordy ciążowe, i wagowo i w obwodzie ..

Ja tez waze teraz 82,7 kg :szok: jak to zobaczylam to sie zszokowalam, a lekarz sie wkurzyl, bo przez 6 tygodni przybralam 8 kilo. No i teraz mam miec diete, ale nie mam pojecia jak to zrobic bo ciagle jestem glodna :eek:

Z Julia do porodu wazylam 75 kilo. Czyli przybralam 15 przez cala ciaze. A teraz to juz mam 17 kilo wiecej niz przed ciaza, a jeszcze caly pazdziernik przede mna :eek:

A lekarz twierdzi, ze juz mi ciezko sie poruszac a co bedzie potem (to fakt, bo mam ogromny brzuch i kazdy wrozy mi blizniaki, a to tylko jedno dziecko), a poza tym bedzie mi ciezko urodzic (? nie rozumiem dlaczego?)
 
Hej dziewczyny to i może ja coś napisze bo też często was podczytuje :tak:.Już kiedyś odzywałam się na którymś z wątków listopadówek 2009 ale pózniej jakoś to zaniedbałam może teraz postaram się częściej pisac:tak:.Jestem w 34 tc i waga zaczyna pokazywac mi prawie + 10kg i jestem trochę przerażona bo w pierwszej ciąży nie przekroczyłam 10kg a teraz to kto wie ile pokaże przed porodem bo jeszcze trochę mi zostało :sorry:.Pozdrawiam
 
fionka26 mam taki sam termin jak Ty..wdłg OM 17 a wdłg USG 28 listopad:-D przez ostatnie 4 tyg przybrałam 1,5 kg...to już w sumie 9,5:szok:
ja zaczęłam przybierać na wadze dopiero niedawno ale widzę że szybko przybieram, ja w przeciągu 2 tygodni 2 kg, to jak tak dalej pójdzie to dobiję do 20+:-(
 
reklama
Do góry