reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

Mary ja to mam nadzieje, ze jak juz wszystkie porodzimy to tak szybko jak zaczelysmy tyc to tak szybko to zrzucimy a moze nawet i uda sie jeszcze kilka kg wiecej. No i mam nadzieje ze wszystkie sobie poradzimy :tak: bo chyba bym sie pociela jakby innym sie udalo a mi nie :-D:-D:-D szczerosc...
ja sobie postanowilam, ze chocby nie wiem co musze schudnac...moja motywacja jest slub pod koniec lipca....:tak:ale mam nadzieje,ze razem bedzie nam latwiej jak bedziemy sie wspierac. Poza tym postanowilam dac w odstawke auto i wszedzie gdzie sie da chodzic z wozeczkiem zeby jak najwiecej sie ruszac....:tak:
 
reklama
Katrenki, ja myślę, że tu większą motywacją niż wzajemne wsparcie będzie jednak taka skryta rywalizacja:zawstydzona/y::-D... No bo przecież nie może być tak., że np Mary schudłaby 20 w tydzień , a ja tylko 10:-D:-D:-D:-D:zawstydzona/y:
 
Katrenki, ja myślę, że tu większą motywacją niż wzajemne wsparcie będzie jednak taka skryta rywalizacja:zawstydzona/y::-D... No bo przecież nie może być tak., że np Mary schudłaby 20 w tydzień , a ja tylko 10:-D:-D:-D:-D:zawstydzona/y:
hahahhahah :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: dobra jesteś...
10kg w tydz to podejrzewam że każda z nas zrzuci... ;-) zostanie ta reszta...
Wagą optymalną która przez lata mi się utrzymywała było 80kg czyli 5kg niż rozpoczynając ciąże i do tego chcę/muszę dojść... Oczywiście wymarzone byłoby 70kg no ale te 80 jest realne :tak:
Wiecie co, mam już tyle diet w swoim życiu za sobą że boję się przegiąć w druga stronę... Dlatego dobrze, ze będziemy miały w sobie wsparcie :tak:
Jak to mówi mój Ł że ja to lubię przesadzać.. Max jako nastolatka przy moim 182wzrostu ważyłam 125kg (efekt uboczny leków) a po pierwszym roku studiów osiągnęłam wagę 58kg!!! Czyli jakieś 67kg w 5 lat :rofl2:
Dzięki Bogu opanowałam się wtedy z tym niejedzeniem (dosłownie) bo nie mogłam już żadnego ubrania w sklepie na siebie znaleźć i zaczęły wypadać mi masakrycznie włosy, zresztą trudno się dziwić... ehhhh człowiek młody i głupi był...
Oczywiście skończyło się na efekcie jojo, który musiałam przez kolejne kilka lat rozsądnie zbijać, a wierzcie mi że nie było to łatwe.. :sorry:
 
ja sobie postanowilam, ze chocby nie wiem co musze schudnac...moja motywacja jest slub pod koniec lipca....:tak:ale mam nadzieje,ze razem bedzie nam latwiej jak bedziemy sie wspierac. Poza tym postanowilam dac w odstawke auto i wszedzie gdzie sie da chodzic z wozeczkiem zeby jak najwiecej sie ruszac....:tak:

Ja tez mam plan odstawic auto i ruszac sie ile mozna!!!!

Katrenki, ja myślę, że tu większą motywacją niż wzajemne wsparcie będzie jednak taka skryta rywalizacja:zawstydzona/y::-D... No bo przecież nie może być tak., że np Mary schudłaby 20 w tydzień , a ja tylko 10:-D:-D:-D:-D:zawstydzona/y:


Mamulica uwielbiam Twoja szczerosc w 100% :-D:-D:-D ale pewnie masz racje...
 
no dzięki dziewczynki, teraz to aż chce mi się ryczeć ... nie dośc że wygladam jak słoń to jeszcze czuje się jak słoń, a wszystko prawdopodobnie przez mleko ... buuu.. oby się okazało ze 10 kg mam w brzuchu i wyjdzie 15 listopada, a kolejne 10 w mleczarniach ...

mamulica dziękuję za żółta koszulkę lidera, ale muszę iśc do krawcowej, zeby ja poszerzyła, bo ciutkę przy ciasna na mnie :)))
 
Cześć dziewczyny, jestem początkująca bowiem dopiero co poszłam na L4 i mam wreszcie czas na posiedzenie na forum, też jestem listopadową mamusią w 32 tygodniu przybrałam już 7 kilogramów, moje piersi są już pełne mleka więc podejrzewam że ważą min 3 kilogramy!!!
 
Cześć dziewczyny, jestem początkująca bowiem dopiero co poszłam na L4 i mam wreszcie czas na posiedzenie na forum, też jestem listopadową mamusią w 32 tygodniu przybrałam już 7 kilogramów, moje piersi są już pełne mleka więc podejrzewam że ważą min 3 kilogramy!!!
Witamy, i zapraszamy na inne watki u nas Listopadowek :)
Napisz na kiedy masz termin itd.
7kg, to ladny wynik:tak::-D
 
reklama
te cyferki lataja u nas jak szalone...:) oby i po porodach tak szyko biegaly.. tylko moze tym razem w dol....:-)
ja narazie jak wiecie wiele nie przytylam ... no i mam nadzieje ze do porodu nie zaszqaleje z tyciem :):-)
 
Do góry