reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

reklama
malutka dziewczynka z ciebie :)))) fajnie, szybko zrzucisz!
ja sprawdzę jutro na wizycie swój przyrost, ale się boję :)))))
 
Ostatnia edycja:
może przez te upały??? co na to lekarz?
nakrzyczał, kazał jeść dużo mięsa. Ale mi się już nie mieści więcej niż jem:-(. Mam cukrzycę ciążową i zjadam i tak jakieś dwa razy więcej niż zawsze wcześniej, bo jem 6 razy dziennie i treściwie.. Od czerwca tak chudnę, tylko brzuchol mi rośnie :tak:
 
reklama
Mamulica ale ty masz 2 tyg do przodu w porownaniu ze mna wiec siedz cicho bo jeszcze Cie przegonie.
A Ty jak urodzisz szybciej to juz bedziesz spalac zbedne kg a ja nadal puchnac :-D
No Klaudzia dajesz , dajesz:-D:-p... Ja tam mogę Ci kibicować w przeganianiu mnie:-D:tak::-p! Swoją drogą tak kojarzę, ze Ty chyba też przed ciążą paliłaś, nie?:sorry2: Ja to tak sobie ostatnio pomyślałam o mentolowym marlboro:tak::-D:baffled:... Ale jak czuję fajki to mi strasznie niedobrze... Ale chyba jak skończę karmic to wyjdę na balkonik i jednak zapalę:confused::sorry2:
 
Do góry