reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

spacery w mrozy to nie kwestia dodatkowych koców, tylko tego, czym dziecko oddycha :tak: małe płucka moga sobie nie poradzic ze zbyt zimnym powietrzem...

Zgadzam sie :tak:

Jak bylo -8 to tez wychodzilam z nia na spacerki. Trzeba dziecko chartowac od malego. Ja na wozeczek nakladalam "helseteppe" i mysle ze jej fajnie bylo. Ojj mam nadzieje ze sie szybko te mrozy popuszcza.

Od mroz pekaja tez naczynka w nosku :tak: I to nie ma nic wspolnego z hartowaniem :no:
 
reklama
mi piersi zwisaja, a mam teraz rozmiar B (kupuje rozmiar C zeby optycznie powiiekszyc) :-( :dry:

a waga MASAKRA, nie wspomne juz o okropych rozstepach na udach, tylku i boczkach brzucha.... i o skorze ktora ma zero elastycznosci na calym ciele :no:
 
mi piersi zwisaja, a mam teraz rozmiar B (kupuje rozmiar C zeby optycznie powiiekszyc) :-( :dry:

a waga MASAKRA, nie wspomne juz o okropych rozstepach na udach, tylku i boczkach brzucha.... i o skorze ktora ma zero elastycznosci na calym ciele :no:
klaudzia u mnie to samo z cyckami:no:,nie moge patrzec na nieStaly sie miekkie i zwisajace:szok:,tragedia.Na rozstepy nie mam co narzekac ale ta oponka na brzuchu mnie doluje,A waga jak stanela tak stoi:wściekła/y:
 
Robi sie coraz ciekawiej.... w ciagu ostatnich 2 tyg 3kg do przodu! :szok::oo2:
Pokutuje brak ruchu cos mi sie wydaje tylko ze ja nie mam gdzie sie ruszac poki co - na dworze pizgawica straszna, brak mozliwosci spacerowania (brak chodnikow i pobocza) lub dostania sie do miasta bez mojego Ł. czyt samochodu a busy poki co odpadaja definitywnie...
Cholera, ja naprawde aż tak dużo nie jem, bynajmniej nie wydaje mi sie :sorry2:
 
mi piersi zwisaja, a mam teraz rozmiar B (kupuje rozmiar C zeby optycznie powiiekszyc) :-( :dry:

a waga MASAKRA, nie wspomne juz o okropych rozstepach na udach, tylku i boczkach brzucha.... i o skorze ktora ma zero elastycznosci na calym ciele :no:

Mi tez wisza :-( a myslalam ze wisialy mi po Julce ale teraz to wogole masakra:szok: ciekawe jak to bedzie jak skoncze karmic:oo::eek:
 
Ja wczoraj wyszłam z Jeremim na dwór, bo niby nie bylo zbyt zimno, ale po 10 min byliśmy w domu z powrotem. Pogoda koszmarna, lód z nieba leciał.. Nie pooddychało sobie dzieciątko świeżym powietrzem..
Moja waga spadła 0,5 kg poniżej stanu sprzed ciąży. Długo o to przedtem walczyłam, a teraz powoli się obniża. Brzuch został mi śladowy a biust jakoś się trzyma. Na brzuchu tylko ciągle mam tą ciemną krechę i nie chce zejsć:zawstydzona/y:
 
Ja wczoraj wyszłam z Jeremim na dwór, bo niby nie bylo zbyt zimno, ale po 10 min byliśmy w domu z powrotem. Pogoda koszmarna, lód z nieba leciał.. Nie pooddychało sobie dzieciątko świeżym powietrzem..
Moja waga spadła 0,5 kg poniżej stanu sprzed ciąży. Długo o to przedtem walczyłam, a teraz powoli się obniża. Brzuch został mi śladowy a biust jakoś się trzyma. Na brzuchu tylko ciągle mam tą ciemną krechę i nie chce zejsć:zawstydzona/y:

Tez mam kreche :baffled:
 
reklama
Do góry