reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

Ania a powiedz mi ile u was jest mrozu, bo u nas w ciagu dnia to -18 najcieplej bylo -12, Troszke sie obawiem wychodzic z nia na takie zimno. A ty mimo mrozow wychodzisz na spacerki? I na jak dlugo??? Kurcze ja tez mam taka ochote isc juz na spacer, a przez te mrozy to czlowiek uwieziony jest w domu :o(
Kinguś u nas o wiele cieplej bo max było - 8 , a tak to w ciągu dnia jest ok - 4/5 dlatego ja spokojnie z małym wychodzę no chyba że bardzo wieje bo my praktycznie nad samą wodą mieszkamy ;-)
jak było tak bardzo zimno to owinełam Kube w koc tylko taaki duży i gruby ,a widziałam że tutaj nawet pierzyny mają na wózkach i wogóle dzieciaków nie widać :-) , ja to się znowu nie ubieram za grubo bo wszędzie mam pod górkę więc i tak się zgrzeje bo pchać wózek po śniegu pod górę ;-) nie jest lekko ale dzięki temu mam nadzieje że szybciej zrzucę te zbędne kg ;-)
 
reklama
Kinguś u nas o wiele cieplej bo max było - 8 , a tak to w ciągu dnia jest ok - 4/5 dlatego ja spokojnie z małym wychodzę no chyba że bardzo wieje bo my praktycznie nad samą wodą mieszkamy ;-)
jak było tak bardzo zimno to owinełam Kube w koc tylko taaki duży i gruby ,a widziałam że tutaj nawet pierzyny mają na wózkach i wogóle dzieciaków nie widać :-) , ja to się znowu nie ubieram za grubo bo wszędzie mam pod górkę więc i tak się zgrzeje bo pchać wózek po śniegu pod górę ;-) nie jest lekko ale dzięki temu mam nadzieje że szybciej zrzucę te zbędne kg ;-)
spacery w mrozy to nie kwestia dodatkowych koców, tylko tego, czym dziecko oddycha :tak: małe płucka moga sobie nie poradzic ze zbyt zimnym powietrzem...
 
Kinguś u nas o wiele cieplej bo max było - 8 , a tak to w ciągu dnia jest ok - 4/5 dlatego ja spokojnie z małym wychodzę no chyba że bardzo wieje bo my praktycznie nad samą wodą mieszkamy ;-)
jak było tak bardzo zimno to owinełam Kube w koc tylko taaki duży i gruby ,a widziałam że tutaj nawet pierzyny mają na wózkach i wogóle dzieciaków nie widać :-) , ja to się znowu nie ubieram za grubo bo wszędzie mam pod górkę więc i tak się zgrzeje bo pchać wózek po śniegu pod górę ;-) nie jest lekko ale dzięki temu mam nadzieje że szybciej zrzucę te zbędne kg ;-)
Jak bylo -8 to tez wychodzilam z nia na spacerki. Trzeba dziecko chartowac od malego. Ja na wozeczek nakladalam "helseteppe" i mysle ze jej fajnie bylo. Ojj mam nadzieje ze sie szybko te mrozy popuszcza.
 
reklama
Do góry