reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

reklama
ehhehehe nie no :) w miedzy czasie siedzac przy kompie chociazby :D heheheh ale ja w sumie malo jem w ciagu dnia 3 posiłki i starczaja no i te przekąski w ciagu dnia ;)

ja tez malo jem bo mnie sie najzwyczajniej w swiecie nie chce nic gotowac ani robic:sorry2: jem co jest gotowe i lezy w zasiegu reki zeby capnac i biec do malego:-D moze jak mamusie przyjada to cos porzadnego zjem:-D
 
ja mam tak samo..staram sie jesc to co zdrowe dla mnie i dla mleka..ale zazwyczaj to tak ze jem to co mozna na szybkiego..juz nie pamietam kiedy tak naprawde w spokoju zjadlam cokolwiek:sorry2:no ale do tematu..dzis sie zwazylam bo u lekarza stala waga..wiec jak nikogo niebylo wskoczylam na wage...no i.........................59kg...niby jeszcze 3 kilogramy i bede taka jak z przed ciazy...no ale ja wcale tego nie widze..straszne boczki mamcycki duzeee..przeogromniaste i wogole sylwetki to modelki niemam..nawet niemoge co powiedziec o sobie ze kobiecej sylwetce:baffled:dziewczyny jak tu zrobic zeby boczkow sie pozbyc..no bo jak tak sie zlapie to normalnie jakby tluszcz..takie cialko poprostu..ktore wylewa sie czasem ze spodni jak ubiore obcisle (obcisle bo kjeszcze nie wchodze w moje rzeczy do konca)znacie jakies sposoby??:confused:
 
jeszcze tylko 10kg i będzie waga jak sprzed ciąży ale chciałabym dodatkowo jeszcze 5kg stracić i będzie super :-)
no i chciałabym w końcu żeby mi ten brzuch się skurczył ;-) i biodra zeszły bo przez nie nie mogę jeszcze swoich spodni włożyć , chyba od tej soboty zacznę chodzić na łyżwy :tak:
 
reklama
Ja niby zjechałam kilogram poniżej wagi sprzed ciąży, ale też mam boczki:baffled: Ogólnie jakbym trochę w biodrach większa była, większe wcięcie w tali mam widoczne.
 
Do góry