reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

A ja od dzis zaczynam cwiczyc... tylko nie wiem po ile tych brzuszkow robic... tzn od ilu zaczac zeby nie przesadzic na poczatek... :dry:

a czy znacie moze jakies cwiczenia zeby ujedrnic biust?
wpisz w wyszukiwarkę o jakie ci ćwiczenia chodzi to na pewno coś znajdziesz ;-)
moja waga niestety się popsuła ale czuję że stoi w miejscu :wściekła/y: chociaż ostatnio sporym wyczynem są dla mnie spacery bo mamy tyle śniegu że ciężko jest gdziekolwiek przejść a że moje dziecko nie chce spać w ciągu dnia (tylko na spacerach) to zawzięcie z nim spaceruje i siódme poty ze mnie schodzą ;-) no i staram się jeść mniej niż w ciąży bo inaczej to nie strace ani grama :-)
 
reklama
A ja od dzis zaczynam cwiczyc... tylko nie wiem po ile tych brzuszkow robic... tzn od ilu zaczac zeby nie przesadzic na poczatek... :dry:

a czy znacie moze jakies cwiczenia zeby ujedrnic biust? :-( ja w czasie ciazy mialam wmiare ladne piersi... z rozmiaru malego B zrobilo sie ladne C, czasami nawet D miseczke kupowalam... a teraz wrocilo do malego B i do tego zwisaja jak krowie... miesni jakichkolwiek nie wyczuwam... to poprostu zwisajaca skora z 1000 rozstepow :-:)-:)-:)-(
ja wstyd sie przyznac robie po 25 i wiecej nie da rady....mysle, ze sama zobaczysz ile dasz rade zrobic i nie cisnij na sile bo zakwasy beda straszne....
co do biustu to mozesz malego podnosic do gory...tak trzymac przed soba i podnosic to akurat te miesnie wtedy pracuja...ja nieraz tak sobie cwicze tylko Amelka nie zawsze chce wspolpracowac;-)

przypomnialo mi sie co do brzucha to jest tez takie cwicznie....siadasz na brzegu kanapy, plecy opierasz podnosisz nogi do gory i zginasz je do brzucha...dziala na brzuch i tylek
 
Ja już gdzieś pisałam .. u mnie przedporodem 61 a po 56
tylko że mam troszkę rozstępów.. ehhhh no i wkleję foto tylko mnie nie zabijajcie:-p
DSC00073.jpgDSC00076.JPG
 
reklama
wpisz w wyszukiwarkę o jakie ci ćwiczenia chodzi to na pewno coś znajdziesz ;-)
moja waga niestety się popsuła ale czuję że stoi w miejscu :wściekła/y: chociaż ostatnio sporym wyczynem są dla mnie spacery bo mamy tyle śniegu że ciężko jest gdziekolwiek przejść a że moje dziecko nie chce spać w ciągu dnia (tylko na spacerach) to zawzięcie z nim spaceruje i siódme poty ze mnie schodzą ;-) no i staram się jeść mniej niż w ciąży bo inaczej to nie strace ani grama :-)
Ania a powiedz mi ile u was jest mrozu, bo u nas w ciagu dnia to -18 najcieplej bylo -12, Troszke sie obawiem wychodzic z nia na takie zimno. A ty mimo mrozow wychodzisz na spacerki? I na jak dlugo??? Kurcze ja tez mam taka ochote isc juz na spacer, a przez te mrozy to czlowiek uwieziony jest w domu :o(
 
Do góry