reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

Też przystaje do grona żarłaczy. :-D Nie wiem jak z moją wagą, bo od ostatniego pomiaru u położnej 2 tyg przed porodem nie wchodziłam na wage. Troche mnie wyciągneło w szpitalu gdzie prawie 3 doby nic nie jadłam, do tego lewatywka :sorry: , plus 15-godzinny ciężki poród i kolejna doba spacerów z małą (4480g) na rękach. W pasie mam 10 cm do zrzucenia takiego "worka" z sucha skórą :zawstydzona/y: Ogolnie chyba za duzo mi nie zostało, ale z takim przeżuwaniem na okrągło to nie pójdzie tak hop-siup, o ile w ogóle uda mi sie zrzucic cokolwiek a nie przytyc jeszcze wiecej :szok:
 
reklama
Mary, ogólnie ważyłam 62kg przed ciążą. Do porodu jak szłam 97, a teraz 73-74...Mnie też aktywności brakuje, a widoków nie mam żadnych... Mam teraz w domu niechodzącego męża i Kubulka, tak ze ciężko mi się gdziekolwiek oddalić...

Mamulica widze ze wage to mialysmy taka sama przed ciaza i teraz. Nie wiem ile w efekcie wazylam przed porodem bo tydzien na patologii lezalam i 92kg to waga dzien przed wyladowaniem w szpitalu.... ciekawe kiedy uda sie nam wrocic do wagi sprzed ciazy... jezeli wogole :dry:
 
JAK ZGUBIĆ ZBĘDNE KG PO CIĄŻY!!!!!!

Jak się zważyłam po świetach to...( nie kończe bo nie chce przeklinac):wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Po porodzie zostalo mi 8 kg do zrzucenia. W pierwszym tyg schudlam jeszcze 3 wiec zostalo 5. I jak stanelo tak stoi! Juz prawie 2 mies. A jeszcze przez swieta nastepne 2 do przodu. Karmie piersia i duzo nie jadlam przez swieta ale jednak wiecej niz zawsze. Czy to ze nic nie schudlam oznacza ze tak juz zostanie:-( juz jestem zla na to bo sie zle czuje sama ze soba. Nigdy tyle nie wazylam i zle mi z tym. Czy moge zastosowac jakas diete karmiac. Boje sie ze jak przestane karmic to niby bede mogla zaczac sie porzadnie odchudzac ale i bede mogla tez jesc wszystko na co teraz moge miec tylko ochote. A jedno wyklucza drugie. :-:)-(
 
dzis byl u mnie kuzyn i pytal co to za moje zdiecie na lodowce?????:confused: a ja mu na to, ze to moja motywacja....:cool2: jak narazie dziala...w czwartek dzien wazenia...oby chociaz jeden kilogramek ubyl.....:tak:
 
reklama
A ja od dzis zaczynam cwiczyc... tylko nie wiem po ile tych brzuszkow robic... tzn od ilu zaczac zeby nie przesadzic na poczatek... :dry:

a czy znacie moze jakies cwiczenia zeby ujedrnic biust? :-( ja w czasie ciazy mialam wmiare ladne piersi... z rozmiaru malego B zrobilo sie ladne C, czasami nawet D miseczke kupowalam... a teraz wrocilo do malego B i do tego zwisaja jak krowie... miesni jakichkolwiek nie wyczuwam... to poprostu zwisajaca skora z 1000 rozstepow :-:)-:)-:)-(
 
Do góry