reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

21 kg pozegnałam w zastraszajaco szybkim czasie;-) zostało mi 6 kg i od paru dni waga ani drgnie:no: ale to pewnie dlatego , że małemu po czekoladzie nic nie jest, właściwie to jem wszystko . Na poczatka bardz sie ograniczałam wiec teraz też zeby pozbyć się tych 6 muszę pożegnać się z czekolada itp.;-)

a teraz jak? ruszylo cos?

Mi waga sie zatrzymala w miejscu, albo po pol kg na kilka dni schodzi, choc naprawde nie jem duzo, a ze slodkich rzeczy to tylko biszkopty i tez w malej ilosci... wiec jeszcze zrzucanie potrwa dlugooooo...
 
reklama
U mnie waga stanela w miejscu na 67kg, a chce zejsc do wyjsciowej 61-62kg...A tu nic. Ale ja bardzo jem i ciagle glodna jestem! To chyba dlatego, ze mnie ssa maly glod(czytaj Alanek ;))
I ciagle mam za duzo tu i uwdzie-glownie w tylku :( no i brzuch wiszacy ;(((
Czy mozna juz zaczac w 6tyg robic jakies cwiczenia np brzuszki???
 
a teraz jak? ruszylo cos?

Mi waga sie zatrzymala w miejscu, albo po pol kg na kilka dni schodzi, choc naprawde nie jem duzo, a ze slodkich rzeczy to tylko biszkopty i tez w malej ilosci... wiec jeszcze zrzucanie potrwa dlugooooo...
klaudzia niestety dalej stoi w miejscu... tych 6 chyba nigdy nie zrzuce... a terz jeszcze swieta:cool2:
 
oj ja to mam doła. Z moich 22 kg na + zostało jeszcze 10 i stoi w miejscu. wchodzę tylko do jednych spodni i brzuchol mi wisi a na dodatek te rozstępy są potworne... :-( jedyne co mnie pociesza to to, że cały celluli zszedł zaraz po porodzie
 
A ja zakupilam wczoraj spodnie w rozmiarze 33 :szok: a nosilam 29...
Spodnie sa fajne, bo splaszczaja troche brzuszek. Jest u nas sklepik z ciazowymi ale tez normalnymi ciuchami wymarzonymi dla kobietek po ciazy z tluszczykiem tu i owdzie. Moje spodnie to zwykle jeansy ale z tak wysokim stanem ze brzuszek o wiele mniejszy i sie nie wylewa :tak:
Bluzki nosilam S czasem M, a mama kupila mi kurtke w rozmiarze L i o zapieciu sie moge pomarzyc :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Waga stoi w miejscu:confused2:
 
A ja sie musze pochwalic - mam juz o 1kg mniej niz przed ciaza. Ale jestem na takiej diecie, jak nigdy - to przez kolki mojego Jasia. Ledwo juz zyje bez slodyczy - ale czego sie nie robi dla dobra naszych pociech.
 
reklama
Cześć dziewczyny, zajrzałam tutaj pierwszy raz po porodzie. Urodziłam córeczkę 2 grudnia przez cc i już tydzień po porodzie byłam o 11 kg lżejsza, a w ciąży przybrałam 10 kg. Jestem w szoku że tak szybko ze mnie zeszło, ale ból ściągania macicy był ogromny. Zero brzuszka, choć przed ciążą wcale nie miałam płaskiego tak jak teraz. Nie wiem od czego to zależy, może przez to że karmię i z uwagi na kolki stosuję łatwostrawną dietkę. Niesprzespane noce i zmęczenie tez pewnie robią swoje :-)
 
Do góry