reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

i nic nie podjesz?? bo ja z rana to czasem zjem ciacho z czekoladą:zawstydzona/y: ale nie mogę się powstrzymać

to tez sie przyznam...podjadlam taka kulke czekoladowa, ale byla tak mala, ze chyba malej nie zaszkodzi...i wlasnie upieklam drozdzowke :-D patrze tak na nia i sie zastanawiam czy mozna jesc drozdzowke jak sie karmi? ;-)
 
reklama
to tez sie przyznam...podjadlam taka kulke czekoladowa, ale byla tak mala, ze chyba malej nie zaszkodzi...i wlasnie upieklam drozdzowke :-D patrze tak na nia i sie zastanawiam czy mozna jesc drozdzowke jak sie karmi? ;-)
nie wiem ale spróbuj:-):-) tak trochę to będziesz wiedzieć ja ostatnio zjadłam pączka i było ok:-)
 
nie wiem ale spróbuj:-):-) tak trochę to będziesz wiedzieć ja ostatnio zjadłam pączka i było ok:-)

sprobowalam :-D
Ogladalam stare zdjecia i sie przerazilam jak siebie zobaczylam na zdjeciach z przed ciazy :shocked2: a ja glupia myslalam, ze bylam gruba :shocked2: a to ze mnie niezla laska byla, a teraz hipcio :-D:-D:-D
 
Ja zasysam słodycze jak odkurzacz! Nie mogę się powstrzymać, ale staram sie głównie herbatniki i coś w tym rodzaju jeść.. Na czekoladę mam ochotę okropną.. Chyba musze sobie zbadać cukier..
 
sprobowalam :-D
Ogladalam stare zdjecia i sie przerazilam jak siebie zobaczylam na zdjeciach z przed ciazy :shocked2: a ja glupia myslalam, ze bylam gruba :shocked2: a to ze mnie niezla laska byla, a teraz hipcio :-D:-D:-D


Mam tak samo, patrze na stare fotki z przerazeniem... przeciez ja chudzina bylam a juz wtedy odchudzac sie chcialam...


slodkie i ja podjadam czasami... glownie herbatniki i biszkopty... biszkopty to pozeram hehe ale zdazylo mi sie i sernika 2 kawalki zjesc i torta w kawiarence... a co... laknienia prawie wogole nie mam, moglabym nie jesc gdybym chciala wiec przynajmniej tyle mi zostalo... a czekolada to poprostu do mnie przemawia "zjedz mnie... zjedz mnie..." ale narazie czekolady nie probuje, kilka dni temu zjadlam "michalka":-D:-D:-D masakra jakie wyliczanie:-D


Martolinka jak tam kg???? dalej waga idzie szybciutko w dol? czy przystopowalo troszke... pytam bo jestem ciekawa jak to u mnie bedzie :-D:-D:-D
 
reklama
Martolinka jak tam kg???? dalej waga idzie szybciutko w dol? czy przystopowalo troszke... pytam bo jestem ciekawa jak to u mnie bedzie :-D:-D:-D

21 kg pozegnałam w zastraszajaco szybkim czasie;-) zostało mi 6 kg i od paru dni waga ani drgnie:no: ale to pewnie dlatego , że małemu po czekoladzie nic nie jest, właściwie to jem wszystko . Na poczatka bardz sie ograniczałam wiec teraz też zeby pozbyć się tych 6 muszę pożegnać się z czekolada itp.;-)
 
Do góry