reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga naszych bobasków ;)

z jednej strony to dobrze, że szczupłe bo mamie ręce nie odpadają od dzwigania, a o kręgosłup dobrze dbać:-), ale z drugiej strony, brakuje czasami tych słodkich fałdeczek i dołeczków do całowania.Jeśli Marcelinka bedzie rosła proporcjonalnie do swoich stóp, to napluje mi na głowę za pare lat hi, hi
 
reklama
Marycha na już chyba z 77 cm - kurde wysoka ona jest bardzo. Ostanio stała obok 13 mieisęcznej dziewczynki i byłą od niej wyższa o pół głowy. Ciekawe czy bedzie wysoka w przysłosci??? A waży już pewnie z 10,5 kg
 
u nas juz 73 cm!!! Judyta poleciala w tym miesiacu strasznie! wlansie te 9.5 kg miala i tyle wzrostu! a jeszcze niedawno 70 cm:)
 
Ja dzis zmierzyłam Julcie i ma 82 cm !!!! a wazy 11 kg (tzn wazylam ją przed zjazdem a teraz przez ta grype jelitowa pewnie stracila troche na wadze ale mam nadzieje ze nadrobi ? )
 
Jeju ale te Wasze dzieci wysokie! A moza Ig tez ostatnio urosl? Zmierze go jutro

Hania wazy 3,3

Nie bylo mnie na necie ostatnio - jak ktos cos ode mnie chcial to sory!


Aga
 
moj maly wazy 9 kg i dlugosc to niby ma 73 cm ale to bylo tak zmierzone ze lepiej nie mowic wil sie i wyginal i zmierzyla go takiego wygietego:baffled: Ale zalozmy ze ma ok 74.
 
o, myslalam, ze adasiek tak malo wazy, a widze, ze wazy normalnie :-)
nie wiem ile ma wzrostu, zmierze go zaraz, bo akurat spi sobie, a wazy 9.4. teraz jednak waga idzie jak burza, bo odstawiony od cycka wypija hetkolitry mieszanki!
zaraz go zmierze, ach, ciekawa jestem...
 
reklama
Do góry