reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga naszych bobasków ;)

basiek3 a co ty robiłaś o 3.39 w nocy ? Już wstałaś czy jeszcze nie poszłas spać :confused: :confused: :szok: podziwiam ja to bym dzisiaj do tyłu chodziła :tak:
 
reklama
Kropecka - ja mało czytałam o tym, bardziej o przyczynach i mechanizmach niż objawach. Ale wiem że do objawów nieotlerancji laktozy często należy rozwolnienie, bo laktoza przechodząc niestrawiona przez jelita wyciąga z nich wodę. Ale może u niemowląt inaczej to przebiega. Jak znasz angielski to dużo znajdziesz na takie tematy w internecie, bo na naszym polskim to bida w tym względzie

Agnieszka
 
Anzk: poniewaz wczoraj mialam baardzo zly dzien- tylko spalam i wymiotowalam to o 3 obudzilam sie i juz mi sie spac nie chcialo wiec nadrabialam zaleglosci na bb :-D Ale dzis znow caly dzien wymiotowalam ale juz jest dobrze. I mam nadzieje ze juz tak zostanie bo od przedwczoraj nic nie jadlam i schudlam 5 kg:szok:
 
Witam , nie było mnie tu chyba kilka miesięcy :/. ale nie mam absolutnie na nic czasu (rodzina, praca, studia podyplomowe)... jednak mam nadzieję że jeszcze mnie pamiętacie choć troszkę :)

WERONIKA skończy w poniedziałek 11 miesięcy:
waga- 9450 (przypominam że urodziła się 4400g) a wygląda jakby miała z 5 kg więcej :)
wzrost... hmmm trudno powiedzieć jak stoi to około 78 cm a ubranka na 86

Zaraz postaram się wkleić jakieś foty na wątku zmknięty,
i pozdrawiam was wszystkie gorąco bo nie wiem kiedy uda mi się zajrzeć :(
 
basiek - to masz nietolerancję laktozy :-D - ja tez od wczoraj sram na potęgę -juz mnie dupa boli :-( .
U mnie to wszyscy przechodzili sranko i rzyganko. Teraz przyszłą na mnie kolej - tylko ty przynajmniej schudłaś - ja jeszcze nie :-(

reni - witaj - zagladaj jednak czasem
 
-reni-Oj, to znalazłam dzieciątko z podobna wagą urodzeniową do Marcysi (4430g,55cm) i teraz też ważą podobnie moja 9700 i długa jest, ale teraz to już nie wiem dokładnie ile mierzy.Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry