reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Waga lutówek i lutowych maluszków

Ja waga z dzisiaj 80,8kg zaczynałam z 68kg czyli prawie 13kg na +
O dziwo Pani doktor mnie dzisiaj pochwaliła,że tyle ile trzeba...(raz o*******, raz pochwała) :confused:
 
reklama
Ja po tygodniowym pobycie w szpitalu nie odważyłam się zważyć:) Za to moja córcia w 37 tyg waży 4150. Jeszcze tydzień czekamy i jeśli sama się nie zdecyduje to cc.
 
reklama
Zanetko, mi w 32/33 tyg lekarz powiedzial ze Szymek wazy 1750- i stwierdzil, ze duzo dziecko, a potem dopowiedzial- "duza mama duze dziecko" spojrzenie rzucone na lekarza przez M- bezcenne;) fakt nigdy do chudzinek nie nalezalam, ale bez przesady hihi tym bardziej ze przytylam do tamtego czasu 6 kg. A na badaniu 1,5 tyg temu stwierdzil ze dzieciaczek jest ok ale z tych mniejszych(ale to bylo bez usg, tylko macanko brzucha)- wiec juz sama nie wiem:szok:
 
Do góry