reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga Lipcowych Bobaskow

My tez dzisiaj po szczepieniu, Igorek waży 6900 i mierzy 70 cm. Urodzil się malutki bo wazyl tylko 2900 i ogólnie bedze drobnym ale podobno wsokim dzieckiem. Tak dzisiaj stwierdzila pielęgniarka.
Troszkę się zmartwilam jak poczytalam ile ważą Wasze dzieciaczki ale co tam wszystkie dzieci są różne a najwazniejsze aby byly zdrowe.

pozdrawiam:-):-):-)
 
reklama
Kacper kończy dzisiaj 5 miesięcy!!!!!!!!!rany tak szybko ten czas leci.

Ważył tydzień temu 8100g i miał niby 64cm-bez naciągania ( ale jakoś ubranka kupuję na 74,a w ośrodku mierzą jak chcą:) )
 
A my jak chodzimy do pani doktor i tylko waży Grzesia:-(A Wy dziewczyny widzę że macie zawsze pełne wymiary:-)Też bym chciała.12 listopada ważył 7100g i 64 cm miał dlugości.Na kolejne szczepienie w styczniu idziemy zobaczymy wtedy.Chociaż po ciężkości czuć że przybrał na wadze:-D
 
Oto dzisiejsze "parametry" Grzesia:;-):-D
waga: 8,715 kg
dlugosc: 72 cm
glowka: 43
klata: 45.

Moja droga mój Bartosz waży 9 kg. Nie wiem czy waga w przychodni dobrze waży :szok: Ponad miesiąc temu bylismy z nim prywatnie u pediatry i u niego Bartosz ważył 7500, za kilka dni w przychodni waga zważyła 7900, więc te 400 można odjąć.
Popatrzcie same czy on wygląda na grubaska?
100_4523.jpg
100_4395.jpg

100_4458.jpg
 
Saratonie Twój Bartoszek wcale nie wygląda na grubaska, może jest grubej kości i stąd ta waga. Wygląda przeuroczo, ma śliczne wielkie oczy, extra włoski i w ogóle dorosły z niego facet :-).
 
reklama
Do góry