reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga i wzgrost naszych kruszynek

Ja niestety juz nie dowiem się ile waży mój Ryś. Dowiem się jak sie urodzi.:-p Co prawda w 30tygodniu ważył 1300 i gin powiedziała że nie będzie duży przy porodzie, ale i tak sie boję.:zawstydzona/y:

hehe nie liczylabym na to ;-) moje w 32 tyg wazylo niecale 1500 wiec malutko bo kolo 2000 przewaznie waza a teraz tak podskoczylo ze gin sie dziwil ze "strasznie duze dziecko" bedzie a ja sie nastawiam na kruszynke ;-) a tu 4 kilosy ma byc
 
reklama
Mnie wczoraj gin zabił - 38 tc - 3650g :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: Mam nadzieję, że ta jego machina się jednak pomyliła....


a nic nie mowil ze mozesz przez to miec cesarke?? przeciez do porodu (o ile sie usg nie pomylilo) bedzie kolo 5 :szok: jak moje teraz ma 3200 i powiedzial ze do porodu 4 bedzie a ja jestem tydzien dalej niz ty ..
 
a nic nie mowil ze mozesz przez to miec cesarke?? przeciez do porodu (o ile sie usg nie pomylilo) bedzie kolo 5 :szok: jak moje teraz ma 3200 i powiedzial ze do porodu 4 bedzie a ja jestem tydzien dalej niz ty ..

Przeciwnie, na moje przerażone stwierdzenie - to co, robimy cesarkę, powiedział, że nie ma wskazań... A całą ciążę mi powtarzał, że wielkoluda nie urodzę... Naprawdę liczę na błąd maszyny, bo 2 razy sprawdzał, za 1 razem wyszło mu 2500, zdziwiłam się, mówię mu, że ostatnio było 2800 to jak to, cofa mi się ta ciąża czy jak, więc powtórzył pomiary i wyszło mu 3650:szok: Trzeci raz nie chciał sprawdzać. Powtarzam sobie tylko cały czas, ze te pomiary mają wahnięcia +/- 500 g nawet :sorry:
A ja, jak dotąd przytyłam tylko 10 kg, więc chyba niemożliwe, żeby ponad 1/3 tego to było dziecko...
 
A ja ostatnie usg miałam w 32 tyg i wtedy dzidziuś miał 1860g. Od tamtej pory nie mam pojęcia. Nie chciałam też znać płci więc będę miała mega niespodziankę:laugh2:
 
Moja Emi w 37 tyg waży 3100, ciekawe ile jeszcze przytyje, bo wg pomiarów jest troszkę mniejsza niż powinna, ale wagę ma chyba prawidłową.
 
Moja Emi w 37 tyg waży 3100, ciekawe ile jeszcze przytyje, bo wg pomiarów jest troszkę mniejsza niż powinna, ale wagę ma chyba prawidłową.

U mnie 39 tydz 3200 i gina pierwsze slowa "ojej jakies strasznie duze dziecko bedzie ze 4 kilo" :-D takze masz chyba podobnie a moze nawet wieksze bo jestes 2 tyg wstecz ode mnie
 
Moja Lilka w 37 tygodniu ledwie 2700g... Mam cukrzycę ciążową i chyba nieźle ją kontroluję skoro taka maleńka :confused2:
 
reklama
Do góry