reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary naszych dzieciaczków :)

Patrynia też jest kruszyna i "nie ma czasu" na jedzenie. Wczoraj ją zmierzyłam i przez ostatni miesiąc urosła prawie 3 cm (83 cm wzrostu) i nóżka też jej o pół centymetra urosła (13 cm i w związku z czym jutro śmigamy po nowe buciki). Martwi mnie natomiast jej waga, bo czasami stawiam ją na takiej łazienkowej i niestety wg mnie panna schudła - gdy skończyła półtora roczku ważyła 9030g, odstawiłam od cycunia już 4 m-ce temu a ona teraz waży raptem 8500g !!! Jedyne co mnie trzyma przy zdrowych zmysłach, to fakt że jest radosna, pogodna i pełna energii, więc raczej nic złego się nie dzieje... chyba...
 
reklama
Maciek wczoraj raczył wejść na wage łazienkową,bo znajomi mają elektrobiczną to mu się spodobało,my takich rarytasów nie mamy;-):-D No i waga pokazała 14 kg.
Wzrosy coś ponad 90 cm,ale zmierzyc się nie da.Ubranka nosi na 92,ale krótkie spodenki to jeszcze z tamtego roku dobre,no i dobrze,nie trzeba kupować nowych.
 
moja ma 83 cm i wazy 11 kilo, w porownianiu do innych dzieci to drobinka malutka jest.
nozke ma cos kolo 13 cm. co wcinania do je glownie miesko, kielbaski a na owoce nie chce patrzec :(
 
Malutk_a spokojnie mój Kubuś praktycznie ma identyczne wymiary jak Twoja córcia, u nas owoce są do zjedzenia :)
Beaa no to moda fajnie rośnie :)
 
Pudzian Olga po bilansowym mierzeniu i ważeniu - 11kg z mała dokładką i 87cm ;-) Miki w jej wieku miał 93cm i 13 kg, a teraz 105cm i 17kg. Chuderlaczki moje kochane ;-)
 
no rodzice szczupli, to i dzieciaki takie same, co się dziwić:tak: Flo parametry ma pewno zbliżone, ale to już sprawdzimy po moim powrocie
 
Patrzyłam na siatki centylowe i dlatego napisałam chuderlaczki (bo Olga to ma taki brzuchol, że hej ;-) a Miki faktycznie przeszczepik) - obydwoje poniżej przecitnej, za to ze wzrostem powyżej i stąd taki wygląd ;-)
Czekam na osiągi krakowskich dziewczynek ;-)
 
reklama
Do góry